Завивката - каква да е

  • 601
  • 14
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
 Thinking
Мами,
с какво завивате децата си в тези променливи откъм температури нощи тази седмица?
Моят бебо досега го завивах с чаршафче и тънка пелена, но ме притеснява да не настине newsm78, а пък, от друга страна, не ми се иска да го изнежвам или претоплям Naughty

Моля ви, дайте съвет!
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 950
Торба за спане. Беба иначе е постоянно отвита. Отдолу е само с тениска и памперс.

# 2
  • Мнения: 3 777
Олекотена завивка.

# 3
  • Мнения: 5 370
Памучно одеалце,а иначе го обличам с пижамка,защото е нон стоп отгънат иначе ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 537
С чувалче за спане сме,защото много се върти,постоянно и се отвива ако е с одеало.Имам тънко,средно на дебелина и дебело чувалче.Сега спим със средното,обличам го с боди с къс ръкав.

# 5
  • Мнения: 5 299
Спално чувалче Peace Имам по-тънко за жегите, и по-дебело за студените дни

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз с олекотена завивка.
По добре изнежен ,отколкото болен

# 7
  • Мнения: 816

Изнежен = боести, т.е. колкото по-изнежено е детенцето, толкова повече ще поледува, уверявам ви!!! От всеки полъх на вятъра дет се вика ще почва да ви киха, кашля и да се хремяви. Има  една тънка граница между изнежеността и закаляването ( ако мога така да го нарека, макар да нямам предвид точно закалявне), която не трябва да се преминава.
Цитат

Последна редакция: чт, 08 сеп 2005, 13:30 от DOROTEIA

# 8
  • Мнения: 8 505
С памучно одеало на широко отворен прозорец.Сега,когато е по-студено вечер,почти не се отвива Wink

# 9
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
По принцип е прието големият да бъде критерий за обличането на по-малкия т.е. аз по себе си да преценя за бебчо, но за спането не мога да бъда актуална, защото съм от по-студливите и се завивам с по-дебело одеало. Blush
Затова се радвам, че мога да сверя часовника си с вас. Hug

# 10
  • Мнения: 1 983
Вики сега я обличам с боди, пижама и чорапи и я завивам с олекотено юрганче, но тя винаги се отвива, а и не признава вече спален чувал

# 11
  • Мнения: 1 645
Завивам мъника с памучно одеалце,но понеже той винаги е одвит сега го обличам и с долнище от тънка пижамка + боди къс ръкав

Даниел - 21.04.2004г.

# 12
  • Мнения: 5 577
И ние сме с чаршафче и памучно одеало, който постоянно махаме и сме всъщност отвити.
Но е добре облечен - боди с дълъг ръкав и панталонки (трябва вече да купим пижамка).

Не съм привържаничка на олекотените завивки - изкуствени са. Но пък другите мами да доволни.

# 13
  • Мнения: 5 228
С лятно спално чувалче - под него боди с къс ръкав и пижамка.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
За сега спи с пелената с която ни изписаха (по-плътна е),а самия той с боди с дълъг ръкав и ританки.Но се замислям и аз за пижамка,амай не съм виждала мънички  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт