Къде да си правя кола маска във Варна?

  • 648
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте момичета,
дълго време се мъчих сама с колата и епилатора, но ми писна и искам да посетя някой козметичен салон. Особено много ми се иска някой друг да се занимае с триъгълника. Че инъче, сама е голям мазохизъм.
Живея в района на Чаталджа и Окръжна болница и ще съм много благодарна, ако ми препоръчате някой наблизо. Е, ако няма наблизо и по-далеч ще отида.
 PraynigБлагодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 011
Знам, за Енджъл Фейс, ама не съм ходила. Намира се близо до стоматологията има дна сладкарница там близо.

# 2
  • Мнения: 5 622
Здравейте момичета,
дълго време се мъчих сама с колата и епилатора, но ми писна и искам да посетя някой козметичен салон. Особено много ми се иска някой друг да се занимае с триъгълника. Че инъче, сама е голям мазохизъм.
Живея в района на Чаталджа и Окръжна болница и ще съм много благодарна, ако ми препоръчате някой наблизо. Е, ако няма наблизо и по-далеч ще отида.
 PraynigБлагодаря ви предварително  bouquet

Явно с теб сме комшийки,ама не се знае ти от коя страна на ОРКБ си  Thinking

# 3
  • Мнения: 5 622
Да кажа аз какво правя-купувам си едни тубички с течна кола маска Сара и Кара се казват(едни и същи,но фигурират под различни имена  Shocked) и си правя сама кола маската.Тоест мъжа ми влиза в тази роля,щото сама е малко по-трудно и неудобно.То зависи и къде ще се обезкосмяваш.Аз говоря за краката.

Тази кола маска я продават по аптеките предимно и струва към 80-90 стотинки тубичката

Общи условия

Активация на акаунт