бебешки герданчета от кехлибар?

  • 2 699
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравеите интересува ме какво е впечатлението ви от тези бебешки герданчета от кехлибар?Наистина ли са болкоуспокояаващи при никнене на зъби и могат ли да се носят от момчета?Днес получих едно такова и сега се чудя какво е значението им виждам че много деца са с такива да не кажа почти всички и не знам не е ли опасно да не го дръпне или нещо такова? newsm78кажете някоя майка ползвала ли е за бебето си?

# 1
  • Мнения: 1 909
Здравеите интересува ме какво е впечатлението ви от тези бебешки герданчета от кехлибар?Наистина ли са болкоуспокояаващи при никнене на зъби и могат ли да се носят от момчета?Днес получих едно такова и сега се чудя какво е значението им виждам че много деца са с такива да не кажа почти всички и не знам не е ли опасно да не го дръпне или нещо такова? newsm78кажете някоя майка ползвала ли е за бебето си?
Моята приятелка има детенце и съ6то ми препоръча да купя на Сара такова герданче, като почнат да никнат zъби. Купих й, но о6те не съм й я слагала.
Не мисля, че може да се нарани, аz мисля да й я слагам само временно, не преz цялото време...

# 2
  • Мнения: 1 220
 Наде_Бубе, не вярвам ама хич да помогне при никненето на зъбките! И е опасно според мен, хлапетата тичат , играят, притесява ме да не се закачи някъде и да се нарани, дори когато е на ластик е опасно- ако се  скъса може да удари окото!

# 3
  • Мнения: 1 909
Наде_Бубе, не вярвам ама хич да помогне при никненето на зъбките! И е опасно според мен, хлапетата тичат , играят, притесява ме да не се закачи някъде и да се нарани, дори когато е на ластик е опасно- ако се  скъса може да удари окото!
3а zъбите конкретен въпрос... винаги ли като никне zъб боли или само предните болят?  Embarassed
Не zнам zа6то, но мисля, че като поникват кътници, не е толкова болеzнено, понеже детето вече е свикнало...

# 4
  • Мнения: 1 220
Наде_Бубе, не вярвам ама хич да помогне при никненето на зъбките! И е опасно според мен, хлапетата тичат , играят, притесява ме да не се закачи някъде и да се нарани, дори когато е на ластик е опасно- ако се  скъса може да удари окото!
3а zъбите конкретен въпрос... винаги ли като никне zъб боли или само предните болят?  Embarassed
Не zнам zа6то, но мисля, че като поникват кътници, не е толкова болеzнено, понеже детето вече е свикнало...

Зависи, при сина ми беше някакъв ужас, стигна се до там, да го водим в детска стоматология за да сцепят венеца и зъба да се покаже! Сега малката понякога изписква но6тем, ама само изписква и заспива, на другият ден имаме зъбче!
Извинявайте, мое мнение е, но не знам как точно кехлибара ще повлияе на зъбите..., аз и с камъните за зодиите съм скептично настроена. По бих повярвала, ако носиш пръстен с камък, но този пръстен е носен от друг човек и носи неговата енергия.

# 5
  • Мнения: 4 244
Наде-Бубе, това са митове и легенди за кехлибарените герданчета.
Единственото което могат да причинят е да се удуши детето ако се заплетат едно вдруго кристалите

Джеми, най много болят кучешките, не ме питай защо.
Кътниците почти не се усещат.
А според мен свикване с болката няма защото всяко едно зъбче боли по различен начин

# 6
  • Мнения: 1 909
Джеми, най много болят кучешките, не ме питай защо.
Кътниците почти не се усещат.
А според мен свикване с болката няма защото всяко едно зъбче боли по различен начин
И кога всички zъби са поникнали?  Twisted Evil То си е егати одисеята... да се приготвяме поне  #Crazy

# 7
  • Мнения: 4 244
Джеми, най много болят кучешките, не ме питай защо.
Кътниците почти не се усещат.
А според мен свикване с болката няма защото всяко едно зъбче боли по различен начин
И кога всички zъби са поникнали?  Twisted Evil То си е егати одисеята... да се приготвяме поне  #Crazy
Ами моя син е на 2 г 4 м и още няма последните кътници
Нормално се води до края на 3 г да са изникнали, средностатистически на 30 месеца а най рано на 2 г.Така че търпение му е майката, няма бебе с неизникнали зъби

# 8
  • Мнения: 5 183
Наде-Бубе, това са митове и легенди за кехлибарените герданчета.
Единственото което могат да причинят е да се удуши детето ако се заплетат едно вдруго кристалите

И аз така мисля.
Бъдете много предпазливи. Вси4ко може да се слу4и. Мен ме беше страх даже мартени4ка на ръката да му вържа, защото беше с едно мънисто ... абе въобще ... никакви въжета и камънаци ...

# 9
  • Мнения: 1 909
Мен ме беше страх даже мартени4ка на ръката да му вържа, защото беше с едно мънисто ... абе въобще ... никакви въжета и камънаци ...
Сара от двумесечна е със zлатна гривничка на ръката, малко и е дълга и едното крайче виси. Никога не е имала проблеми, наскоро й подариха о6те една и нея я монтирах на другата ръка  Simple Smile И двете имат малки не6тица, като мъниста, едната има и малка плочка... никога не съм се притеснявала, не е имало инциденти.

ТУК се вижда добре гривничката

# 10
  • Мнения: 5 183
geminarius, радвам се 4е не сте имали инциденти, и дано никога нямате, но това не ме прави по-малко предпазлива
Аз все още не му слагам нищо. Страх ме е.
Вси4ки подарени му златни и други красоти стоят прибрани за сега.

Последна редакция: чт, 08 сеп 2005, 16:39 от Maika

# 11
  • Мнения: 1 220
Наде_Бубе,  аз не бих рискувала, те не6тата се случват веднъж, да не дава Господ!
Аз бих свалила гривната, малката буболечка тепърваще започне да си лапа ръцете , та за по-сигурно!

# 12
  • Мнения: 464
Охх  и мен ма чака това след 1-2 месеца Praynig Praynig Praynig
Според мен боли винаги, съдейки по себе си и мойте прословути мъдреци. ПОчнали са да ми никнат от 17 годишна. 2 извадих и след 1 месец ще вадя и другите 2, които още не са изникнали напълно. Та и бебчета сигурно ги боли,а лошото е, че немогат да вземат болкоуспокоителни, освен да им майеш венците(orajel) с нещо и да им даваш лекарство предписано от лекар(tylanol tuk v USA).
За герданчетата и аз си мился, че  удушаване биха причинили(да пази господ), ама то малко ли бабини девитини има, ....

Общи условия

Активация на акаунт