ГАФ ГОЛЯМ!!!

  • 2 255
  • 24
  •   1
Отговори
ОХ, помагайте! Ходих на погребение на много близка позната и оставих бебчо, който е на 3 мес. и 1 седмица, на една приятелка да го гледа, докато аз се върна , като си мислех че няма да се бавя повече от 1час. Та така, кърмя аз бебчо, оставям и го и тръгвам за погребението, ОБАЧЕ се забавих повече и той писнал newsm45, че чак се захласнал. ooooh! И приятелката ми и майка и се видели в чудо-какво да правят? ShockedАпък аз от притеснение съм забравила да оставя кутията с адаптирано мляко smile3511,която имам за всеки случай, но нито веднъж не сме пили от нея, защото сме САМО на кърма. Ако имах поне замразена кърма,  са можели да спасят положението, но аз въобще не съм имала излишна кърма, та камо ли да я складирвам. ТА, моята приятелка и майка и, която е акушерка, го нахранили с кисело мляко разредено с вода и подсладено със захар.  Misc Baby BottleКазаха, че не му е харесало много, но си го хапнал понеже бил доста гладен. Изпил е към 130 гр. И сега се притеснявам, защото много е повръщал, а преди малко ака разтройство. Дали може да му стане нещо! newsm78
Р.С. И от двата ни рода сме обременени с алергии!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Нищо друго, освен да седиш и да чакаш...Съжалявам. Стискам палци всичко да е наред.

# 2
  • Мнения: 5 255
 Станалото - станало newsm09 smile3505
Къде си тръгнала на погребение, като имаш малко дете smile3527

# 3
  • Мнения: 698
Седиш и чакаш... Дано да е наред всичко.
Аман от ентусиасти!  smile3513

# 4
  • Мнения: 8 450
Ужас,дано нищо му няма на бебчо,а на теб ще ти е за урок.
И аз така я бях оставила за няколко часа ,дадоха и адаптирано и след това се скъса да повръща.Оттогава правя така-излизам ли,само изцедена кърма оставям.

# 5
  • Мнения: 980
Добре де, колко да си се забавила час - два ще постои гладно, но това с киселото мляко?! newsm09
Защо не са отишли до най-близкия бебешки магазин?
Ти обаче си отговорна за мъника. Трябва да мислиш за всички варианти, а ти си пропуснала най-очакваното... Млякото ще го отложиш за след година... Дано всичко е наред сега.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
За съжаление все още има много жени, за които киселото мляко е най-добрата храна за бебето.
Опитали са се да помогнат и дано "помощта" им няма лоши последствия.
Стискам палци скоро да се оправи бебока.

# 7
Станалото - станало newsm09 smile3505
Къде си тръгнала на погребение, като имаш малко дете smile3527
Ами погребението беше на майката на една приятелка, която загина вчера сутринта при катастрофа, на връщане от болницата, където са закарали приятелката ми да ражда с изтекли води. Катастрофата е била ужасна-говорили са за нея в "Тази сутрин"по БТВ. Мъжът на приятелката ми е с разместен таз и лицево-черепни травми, а голямото и детенце-на 2.5 год е със счупено краче. Приятелката ми роди по- късно през деня със секцио-момиченце! Така че, Мамо, моля без упреци Crossing Arms

# 8
# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ужасна история Cry
Стана ми много тъжно, дано поне майката и бебето са добре, ако изобщо е възможно в тази ситуация.

# 10
  • Мнения: 8 450
Сега разбирам,защо не си помислила за млякото.То в такава ситуация човек не може и да мисли.Бог да я прости жената,не е могла да види внучето си. Cry

# 11
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Наистина голяма трагедия Sad
Не се притеснявай за мъничето,няма да има сериозни последствия това даване на млякото - дори да има силна реакция в момента,нали ще продължиш да го кърмиш,няма да има втори досег с алергена и нещата ще отшумят.Но после трябва да си много внимателна със захранването,защото организмът има памет за такива неща.
Не се разстройвай сега и за киселото мляко,другата мъка ти е достатъчна.

# 12
  • Мнения: 4 629
Сигурно няма да има последици от киселото мляко. Мисля, че, ако е имало нещо да става то би станало скоро след приема.  моля те, дръж ни в течение как е бебчето ти

Съболезнования, за майката на приятелката ти  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 13
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Моите големи съболезнования на приятелката ти...

Стискам палци с бебчо всичко да е наред. И аз мисля, че отведнъж последствията не би трябвало да са толкова големи. Защо също не го заведеж на алерголог, да чуеш мнението и на специалист все пак, може и да ти даде някои полезни съвети за случилото се.

# 14
  • Мнения: 7 106
Приеми и моите съболезнования за семейството на приятелката ти!  Sad

При твоето бебче се е получила толкова силна реакция, защото е трябвало наведнъж да поеме голямо количество съвсем нова храна, а то е още много мъничко и не е готово за нея. Мисля, че от тази единствена случка нищо фатално няма да се случи, но за в бъдеще имай едно на ум и внимавай много при въвеждането на млечните продукти - отложи ги максимално дълго и захранвай много внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт