Евалата Бу (дет' се вика)

  • 1 605
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Бу, след поредната тема "Спря ми кърмата" и твоя изчерпателен отговор не мога да не ти кажа, че все пак ти се възххищавам за амбицията и желанието да помогнеш на всяка изпаднала в затруднение майка, макар да няма според мен тема, която да не е обсъдена поне десетина пъти в този форум. Всеки път намираш време (макар че времето е пари, и на мен лично ми е страшно скъпо!) да обясниш подробно и изчерпателно какво трябва да се направи, или най-малкото да изразиш съчувствие или да се зарадваш с някой.
Предполагам, че и удовлетворението е голямо след поредната тема "Върна ми се кърмата", но въпреки всичко исках да ти го кажа всичко това по-горе.
Като база за сравнение:спомням си как на един мой поставен въпрос в една от другите теми,единствените реакции бяха "Виж в търсачката" и макар ти да имаш основание да го казваш същото, никога не го правиш. Евалата за което.
Айде лека нощ сега!
Поздрави, Сара

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
 Grinning  bouquet
Благодаря за топлите думи!

# 2
  • Мнения: 1 072
Няма защо, наистина ме впечатлява това, че нито един път не се каза в тоя форум "Абе това сме го говорили поне 100 пъти" (защото има такива теми!).
По този повод, има и много други майки тук, които се включват винаги с полезни съвети, това се отнася и за тях (не се обиждайте така че!), просто не мога да цитирам всички, а и се сещам само за още няколко други имена, но става въпрос като общо за атмосферата тук, оф, аз съвсем се оплесках, я да ходя да "спя"   bouquet на всички!

# 3
  • Мнения: 172
И аз се присъединявам към ,,ЕВАЛАТО,, щото и на мой доста явно изтъркан въпрос единствено Бу ми отговори точно и конкретно /беше преди 10-тина месеца/,но го помня че ми се печеше яйце на дупето тогава.Не съм от кърмачките /кратка ми бе кариерата Laughing/,но на бялото не мойш каза червено Wink.
Благодаря.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Едно "евала" и от мен - напълно заслужено Wink

# 5
  • Мнения: 4 242
Евала и от мен и огромно благодаря! Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 6 206
И аз на всяка благодарствена тема, пак да си кажа благодаря...
Но ако до 4-5 месеца тука не го отбия може и за бой да те търся. Mr. Green
Майтапче.

# 7
  • Мнения: 7 430
Едно БЛАГОДАРЯ и от мен получаваш Hug smile3501

# 8
  • Мнения: 4 629
И аз благодаря за ценните съвети и подкрепата, която получавам тук   bouquet

# 9
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Благодаря Бу! Аз съм от майките, които си мислеха, че ще кърмят до към 8ми месец, ако имат късмет, а благодарение на теб и форума стигнахме доста по-далеч.... Grinning

# 10
  • Мнения: 8 450
Не мога да не благодаря и аз!Пусна ли въпрос-особено ако е спешно,Бу е на линия.И Хедра!
Благодаря и на двете!  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 280
Присъединявам се към благодарностите,просто не мога да мълча.Не пускам често теми,но чета и черпя много информация от тук.Възхищавам се от изчерпателните отговори и доброто отношение.

# 12
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
 smile3501 smile3525

# 13
  • Мнения: 75
Огромно благодаря и от мен за Бу и всички останали без който нямаше да се кърмим още! Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 242
  bouquet smile3501 newsm51 и от мен!

Общи условия

Активация на акаунт