Мама с португалски или испански - спешна помощ!

  • 1 277
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 978
Много искам да се свържа спешно с мама, която знае португалски в краен случай испански. Става дума за един превод от 10на изречения, но ми трябва наистина спешно.  Благодаря.

Последна редакция: пт, 09 сеп 2005, 11:24 от Honda

# 1
  • Мнения: 978
Да поясня за какво става дума. Хем да се посмеете, хем да поискам съвет от вас. Имаме на гости един бразилец-колега, с не много добър английски. Като говоря с него обикновено викам и жестикулирам за да се разберем по-точно. И какво става тази сутрин- голям гаф. Тъй като съм в болнични, спя аз до късно и го чакам да излезе от къщи за да стана. Съпругът ми беше станал рано за да отиде в командировка.Тък като спя с тапи на ушите чувам някакво далечно чукане, което ме навежда на мисълта да стана и да му кажа да ми остави кл\ча. Ставам аз със замах, отмятайки олекотената завивка и гледам - той на вратата! А аз чисто гола.!(Не мисля, че е видял много де). Извини се човека, запристъпва назад. Аз като вещица- косата ми на всички страни....Абе ужас. Ставам аз набързо- наметнах хавлията, прибрах косата с една шнола и слизам долу да му обяснявам как не съм го чула, да му се извинявам и пр. (Да ми се чудиш защо аз се извинявам!). Тъй като не бях сигурна че ме е разбрал много точно се качих горе за да взема тапите за уши за да му ги покажа и за да му обясня, че не съм го чула, затова съм станала така разко изведнъж и пр.....
И гледам вратата на неговата стая отворена почти до половината, чувам че си пие кафето и за минута си помислих- той се е сконфузил и се е качил в стаята си. Почуквам аз и с почукванетоотварям врата. Какво да видя? Той със смъкнати гащи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! малеееее, като се разхилих. Викам му- Сори, сори. Влизам бързо в мойта стая и почвам да се преобличам бързо от страх да не дойде той пък на мойта врата и да ме види пак гола. Докато се обличам той толкова явно му стана кофти, че се изниза от къши 15 мин по-рано. Беше ми неудобно да отида на видя през прозореца дали си чака таксито и въобще какво става....
Та пуснах това съобщение, защото искам да му пусна имейл и да му кажа че нищо не съм видяла, което е истина. Ама на неговия език за да не стане пак някой гаф. Embarassed
Кажете сега какво да правя. Да се обяснявам ли да не се ли обяснявам. Което мнение надделее това ще направя.
Моята идея е да му напиша имейл за да му обясня ситуцията, за да не скофузваме и двамата като се върне в къщи. Моя близка ми каза, да не обсъждам случката. Какво да правя? Давайте бързо идеи.   bouquet
 

# 2
  • Мнения: 4 244
Леле, умрях си от смях!  hahaha
Представих си ви каква сте били идилия от недоразумения
Има 2 или 3 мами в Португалия ама влизат по рядко така че ако искаш по добре опитай в Клюкарника без да споменаваш случката, може да нацелиш на някоя мама с португалски  newsm78

# 3
  • Мнения: 978
И испански става. Ужас, ужас. Сега и целия кл\карник да ме разбере. Embarassed Embarassed

# 4
 Joy Joy hahaha Joy Joy
Аз се смея, ама си представям какво ти е на тебе Crazy
Помъчих се да се поставя в твоята ситуация. Абе аз може би бих му драснала някой друг ред (за всеки случай Wink) Laughing

# 5
  • Мнения: 1 220
 ХОХОХОХО,  rotfImbo rotfImbo rotfImbo!
то ситуацията е  като от филм!

# 6
  • Мнения: 978
А, то и на мен ми е смешно Хондичка. Кофти ми е заради него. Иначе и аз се хиля.....

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ох,Рейвън4е прости ми ,ама сълзи ми излязоха докато 4етях и си преставях слу4ката  Joy hahaha Joy
Аз ли4но бих драснала два реда,4е сигурно и 4овека яко се е сконфузил и няма да смее да те погледне  Wink

# 8
  • Мнения: 978
Простена си Мcdirock -че. Аз затова я пуснах. Щото е толкова абсурдна, че няма накъде. Сега пък запецнах какво да му кажа. "Виж сега- аз те видях, че си със смъкнати гащи, ама не видях нищо!" То егати простотията. Ама и аз съм си виновна. Какво ще му се обяснявам. ooooh!

# 9
Ми напиши му каквото ни написа в общи линии на нас. Че спиш с тапи в ушите, че е станало недоразумение по тази причина, че се е получила сконфузена ситуация, но той да не се притеснява за това. Ако има нещо, няма нищо  Laughing Laughing

# 10
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ми напиши му каквото ни написа в общи линии на нас. Че спиш с тапи в ушите, че е станало недоразумение по тази причина, че се е получила сконфузена ситуация, но той да не се притеснява за това. Ако има нещо, няма нищо   Laughing Laughing
АбсолЮтно... Peace

# 11
  • Мнения: 5 255
Lozeva ако си е в къщи ще се включи - пуснах и смс  Sunglasses

# 12
  • Italia
  • Мнения: 4 492
НеЩо от сорта " Уважаеми еди кой си , исках да изкажа съжалението си за в4ераШната конфузната ситуация.....( и запо4ваШ да му обясняваШ:понеже спя с тапи в уШите и еди какво си, абе това дето го написа на нас  newsm78 )" Естествено няма да му пиШеШ какво си видяла и какво той е видял ами му казваШ,4е съжаляваШ и толкова. Поне според мен,де. Нека и другите си кажат думата  Thinking

# 13
  • Мнения: 978
То стана тази сутрин. А той е много готин, симпатяга. Измил даже чиниите човека, прострял си прането и за десерт- този гаф!

# 14
  • Italia
  • Мнения: 4 492
То стана тази сутрин. А той е много готин, симпатяга. Измил даже чиниите човека, прострял си прането и за десерт- този гаф!
Еми ето зна4и,пиШеШ му едно голямо Sorry и продължаваШ напред все едно ниЩо не е било.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт