Стягащ или омекотяващ крем за бюста по време на бременност?

  • 1 850
  • 17
  •   1
Отговори
Въпросът ми е провокиран от съседната тема. Какъв трябва да е крема за бюста по време на бременност- стягащ или омекотяващ? Аз ползвам от 2-3 дни стягащия на AVON и е много приятен, но нещо ме човърка, че май няма логика, нали гърдите растат и кожата се разтяга , защо трябва да стяга? Абе, не знам, вие как мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Вземи си на Чико крема за бюст.Много е готин,супер икономичен.хем отпуска,хем стяга ,а и предпазва от стрии!!! Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Вземи си на Чико крема за бюст.Много е готин,супер икономичен.хем отпуска,хем стяга ,а и предпазва от стрии!!! Peace

Подкрепям! Страхотен е! Peace

# 3
  • Мнения: 6 164
Естествено, че няма логика! Все едно да си купуваш все по-тесни дрехи, ако пълнееш. Ми ще се спраскат, така както и кожата ти!
И аз сега ще си купя Чико, защото отзивите са чудесни! Party

# 4
  • Мнения: 330
Аз си взех на Мустала и отдавна не съм се чувствала толкова добре:)
27лв е,но тубата си е големичка,като гледам вероятно ще ми стигне за 2 месеца...ако не пораснат много,разбира се PartyПише,че предпазва от загубата на еластичност и от чувството за опънатост на кожата.Може да се използва и по време на кърмене.Аптекарката ми каза,че Мустела била по-добра козметика от Чико и понеже беше много симпатична жена и понеже нямаше Чико Laughingси взех това;)После мисля да разнообразя с Чико:)

# 5
  • Мнения: 1 541
Аз тук бях ползвала какво ли не, но сега от България си взех Чико за гърдите и съм безкрайно доволна от него. Цялата серия е много хубава, а и ароматът е някак деликатен, което си е плюс  Wink На мен също една аптекарка там ми каза, че Мустела е по- добра, но какво ли съвпадение- и тя нямаше Чико в асортимента  newsm78 Laughing Така или иначе- стягането ще е след щастливото събитие, а сега гледай да омекотиш кожата си, за да я предпазиш от цепене.

# 6
  • Мнения: 330
А на гърдите кожата може ли да се сцепи? Embarassed

# 7
  • Мнения: 7 186
А на гърдите кожата може ли да се сцепи? Embarassed

Може и още как.

# 8
  • Мнения: 6 164
Ами като и двете са нямали Чико, как няма да ви прехвалят Мустелата  Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз съм за Чико с две ръце! Много съм доволна от него. Купих си го съвсем в началото на бременността, защото гърдите ми нарастраха застрашително и все още го използвам.

# 10
  • Мнения: 330
Абе недеите да я плюете така тази Мустела NaughtyЕдна моя позната използва цялата им бебешка козметика и е страшно доволна:)А,че Чико е супер е неоспоримо.Това е марка,която е доказала своето качество много отдавна...Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 573
Кремът и за гърди,и за тяло през бременността трябва да е овлажняващ,че кожата не само се преразтяга ,а и изсъхва.Аз ползвам КЕЧ-балсам.И първата бременност ползвах него и нямах стрии.Сега пак Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 316
Може да не ви се стори добра идея, но за бадемовото масло е идеално за тази цел. Ползвах го при първата бременност - започнах да си мажа корема, гърдите и дупето всеки ден след къпане. Мажех се като палачинка направо - резултатът беше страхотен - гладка изпъната кожа без нито една стрия!!

# 13
  • Мнения: 1 666
Въпросът ми е провокиран от съседната тема. Какъв трябва да е крема за бюста по време на бременност- стягащ или омекотяващ? Аз ползвам от 2-3 дни стягащия на AVON и е много приятен, но нещо ме човърка, че май няма логика, нали гърдите растат и кожата се разтяга , защо трябва да стяга? Абе, не знам, вие как мислите?

Сега ти трябва омекотяващ, овлажняващ кожата крем, който да я направи еластична! Този, за който ти говориш, ще ти трябва по-скоро после, за да не ти се отпусне бюста след като спреш да кърмиш, например!

# 14
  • Мнения: 554
Аз също мисля,че сега не ти е нужен стягащ крем.През бременноста гърдите наедряват и кожата трябва да е максимално подготвена за това,тоест трябват ти кремове съдържащи колаген и еластин,богати на вит.Е.Крема за бюст на Чико наистина е страхотен,мазах се цялата бременност и по време на кърменето(10 месеца) и трябва да ти кажа,че бюста ми си е почти същият(сама по малък Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт