Въпрос за всички майчета в Хамбург

  • 579
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на всички Hug,ние сме нови във този форум но ви четеме с удоволствие от дълго време!Имам един въпрос към майчетата в Хамбург ако могат да ми препоръчат някой добър педиатър ,от който и вие самите сте доволни и познавате!За съжаление аз не съм доволна от нашият и в това се убеждавам за пореден път....не обръща достатъчно внимание при прегледите,винаги се чака с часове,а и не обяснява нищо, което един родител би искал да знае-все едно му вадиш думите с ченгел от устата #Crazy!А най лошото е ,че там има толкова много деца ,че той дори не се сеща кой-кой т.е дори не ни познава...не следи в компютъра кое е това дете и какво му се е случило Cry ето ние вече 3 ден сме болнички все още не се знае от какво?? newsm78 и ходиме преди 2 дни при него,днес когато му казах ето ,че пак сме тук той ме погледна и каза :защо кого сте били тук преди...щях да падна...след това го попитах може ли тази висока температура да е причинена от имунизацията й -която правихме на 1.09 -а той ама кога сме и я правили!!Направо ужас...та така сега ще чакам някоя от вас да ми пише и да ми даде съвет... Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 292
Здравей Тали,
Какво стана в клиниката? Познаха ли заболяването?


# 2
здравей вивита Hug,ами за съжаление не се знае точно...било някакъв вирус най-вероятно и ни предписаха антибиотик срещу инфекций и вируси..слава богу от снощи няма Температура и спа за първи път от последните 7 дни спокойно...дай боже всичко да е ок Praynig

# 3
  • Мнения: 2 292
успешно лечение ще се оправи  Wink
дано са дали правилния антибиотик. до сега моя опит показва че на лекарите в клиниките може да се вярва. знаят си работата и се грижат добре за пациентите. но съм страшно недоволна от работата на лекарите в praxis - ите. имаме късмет че имаме добър домашен лекар, но от всички останали на които съм ходила вкл. зъболекарите не съм останала доволна, затова ако е нещо важно си се опътвам към поликлиниката нищо че е далече  Wink

# 4
  • Мнения: 434
Здрасти Tally
Мога да ти препоръ4ам на6ата педиатърка- Dr. Mareike Rosenboom, tel 040 602 99 368. Кабинетът се намира в северната 4аст на Хамбург, не зная дали 6те ти е удобно. Адресът е Moorweg 2B, Poppenbüttel. Аз съм доволна от нея, малко е джаста праста в устата, но казва не6тата направо, а професионализъм при нея  има предостатъ4но.
Дано не съм закъсняла с информацията. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт