Настинка при бебе

  • 1 194
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Малкият е настинал нещо - две нощи не е спал от запушено носле. Пръскам Стеримар, но сега пък се разтекоха едни сополки. Днес го заведох на лекар -течащ нос и зачервено гърло. За нослето ни изписаха някакви капки, но за гърлото не знам какво да правя. Някакъв съвет?

# 1
  • Мнения: 6 315
Ами зависи от капките. В такъв случай като вашия често се предписват Коларгол, които стичайки се надолу в гърлото лекуват и него.

# 2
  • София
  • Мнения: 472
Ами зависи от капките. В такъв случай като вашия често се предписват Коларгол, които стичайки се надолу в гърлото лекуват и него.

 И при нас така- Стеримар и после Коларгол. Нослето мина за 2 дни. Но с гърлото още се борим.

# 3
  • Мнения: 1 722
Капките не са коларгол - имат не черен, а жълтеникав цвят. Голяма мъка е с този Стеримар - хич не дава да му пръскам.

# 4
  • Мнения: 6 315
Капките не са коларгол - имат не черен, а жълтеникав цвят. Голяма мъка е с този Стеримар - хич не дава да му пръскам.

Май никое дете не дава в началото. Аз давам на Йоан да си поиграе малко с флакончето, пръскам в носа и после пак му го давам за малко и така свикна. За гърло съм давала Стодал, но ни го предписаха.

# 5
  • Мнения: 5 228
Ако искаш давай вда пъти на ден Осцилококцинум - при мен и дъщеря ми действа много ефикасно.

Общи условия

Активация на акаунт