Кърмене на поискване и захранване?

  • 726
  • 4
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Здравейте мамита, следя темата за захранването и в мен изникнха няколко въпроса: newsm78  Как захранихте при кърмене на поискване? Дали въведохте някакъв режим? С какви сокчета  почнахте и от кога? С каша или направо с пюре? Thinking
Извинявайте ако ви се струва, че въпросите ми са глупави  Embarassedи ви благодаря за отговорите!   Simple Smile

# 1
  • Мнения: 667
Я виж тук
...ако ти се стори недостатъчно провери и тук.
То между другото тук май всички кърмят на поискване, всъщност друг метод дали съществува?!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Захраних с оризова каша на 6 месеца и 1 седмица. Режим спазвам само за твърдите хранения, които засега са ни две - едно сутрин и едно следобед. Е, не са в точен час, а кърменето и то започна да придобива някакъв режим, но не строг.
Сок не съм давала, няма и да дам скоро, защото ме мързи да мия сокоизтисквачката Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 629

Захраних с оризова каша, после зеленчуци, плодове, месо,кисело мляко.

То между другото тук май всички кърмят на поискване, всъщност друг метод дали съществува?!

Съществува - кърмене под час. Аз от скоро се замислям дали да не го въведа. Мисля си,ч е ще се получи  newsm78 Иначе за сега режима ни е такъв

 -кърмене
    -йогурт
-кърмене
сутрешен сън
 -кърмене
    -каша с плод
-кърмене
следобеден сън
 -кърмене
    -зеленчуци и месо
 -кърмене

Понякога кърменията са повече и нямам точни часове за гореописаните действия, но последователността почти винаги е такава. Всичко зависи от това кога ще се събуди сутрин и колко ще са дълги дремките

# 4
  • Мнения: 7 837
Чак сега като въведох и сутрешна закуска, ве4е имаме някакъв режим и откъм ядене и откъм кърмене.

Общи условия

Активация на акаунт