Кога се изважда спиралата?

  • 1 387
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Не зная дали задавам въпроса си в правилния форум, ако прецените преместете темата.
Имам предвид по кое време на цикъла, защото се поставя в последните два-три дни, но кога се маха?
И още, колко време след като се премахне може да се бебеправи?

# 1
  • Мнения: 7 718
Може да се извади по всяко време и може да се започнат опитите веднага.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Може наистина по всяко време .

Гинеколжката ми ме викна на 3 - 5 ден ( трябва да е поотслабнало течението ) от мензиса , защото махането на спиралата е интервенция и така или иначе предизвиква кръвотечение та поне да съвпадне с мензиса  , а и като се чисти матката да свърши тази работа и след спиралата , нещо такова .
За бебеправенето ми каза да изчакам един нормален мензис без спиралата и тогава да действаме .
Успех в бебеправенето ти желая  Simple Smile !

п.п. Ето още една такава тема .

# 3
  • Мнения: 5 500
Морена, благодаря ти за линка, извинявам се, но нямах време да търся стари теми Embarassed!
Друг въпрос: от кога броите първия ден на цикъла? От леко зацапване или фактическо кръвотечение?
И още: не можах да се науча да работя с овулационния календар! Регистрирах се, но не можах да разбера как се нанасят символите в квадратчетата #Cussing outБатерията ли ми е слаба, не знам!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
За първи ден броиш , когато текне , а не само да цапа на тоал. хартия или остатъчно след посещение в 00  на бельото / евридейката .
За ову календара на зачатие ли питаш ?
Аз по - съм свикнала с този на ФФ  и по - ми харесва , защото  самата  програма отчита овулацията .
Добре си дошла сред нас  Grinning!

п.п. Като влезеш с регистрацията си нали ти отваря календар , кликваш на датата , която желаеш и там отбелязваш каквото искаш .

# 5
  • Мнения: 5 500
Благодаря ти Flutter
Да, в Зачатие се регнах, а този другия къде е...малеее...въобще не съм в час! Първото го направихме когато стане, а сега искам да е в точно определен момент, дай Боже де, а въобще не знам кога и какво да следя! ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 154
www.fertilityfriend.com, обаче е на английски.
Ако прочетеш секцията "Защо е полезен календара" (става съпрос за този на Зачатие), ще се ориентираш какво да следиш.
Успех и скоро да се похвалиш! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 376
Афродита, поздравления за решението, и успех в бебеправенето! Обаче, ако приемаш съвети от ветераните на "Искам бебе", бих те посъветвала да се откажеш от бебеправенето в точно определен момент и да зарежеш всякакви таблици, графики, тестове за ову и пр. Недей да си обременяваш психиката с тези неща, докато още няма нужда. Бебето когато и да стане, вярвам, че ще си го обичате. А ако всичко е заради пола на бебето, тогава погледни в заключените теми - трябва да има някъде как се прави момче и как момиче. Но другите неща ги зарежи, вярвам, че бързо ще постигнеш успех!

# 8
  • Мнения: 5 500
Благодаря на всички  bouquetмного сте мили Laughing
Гризка, аз малко детински постъпвам и мисля Embarassedискам да е определена зодия без значение на пола. А от `де да знам дали ще се получи в точния месец Rolling EyesЦецо го правихме 6 месеца докато стане. Та исках да знам горе-долу кога ми е овулацията, за туй питах за календара.

# 9
  • Мнения: 5 468
Simple Smile), за коя зодия гласите отрочето, ако не е тайна? Предупреждавам те, че така може да не стане, защото от психиката стават засечки. Като мислиш само за това и нещо блокира и все не става. Дано стане при теб де...
Аз също го гласях за зодиите, ама не се получи. Сега искам Кози рог, но ще видим, дали ще се престраша април`06 г. или ще го отложа за април `07 г. newsm78
Пожелавам ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт