ИМАТЕ ЛИ УДОБНО МЯСТО И ПОЛОЖЕНИЕ ЗА КЪРМЕНЕТО

  • 860
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Всичко ме боли  Cry . Само на челна стойка не съм кърмила Bulb . Пробвах на легло, фотьойл, с възглавници под мен, над мен, зад мен, с 1, 2, 3 броя и все си мисля, че не може да е толкова неудобно, сигурно има начин и аз не съм го открила. Или пък че съществува идеалният стол, но аз го нямам. Прерових темата и не открих мнения. Дори си мисля да ида да си купя пластмасов шезлонг , не не съм много убедена, че ще помогне. Така че разчитам на вас де ме осветлите  Bulb , може някоя да е открила идеалния стол за идеалната поза.  Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 793
ами едва ли ще ти кажа някаква нова поза на кърмене, но на мен ми е най-удобно да кърмя легнала. слагам бебето на спалнята, обръщам го към мен и така. така свикнах още от началото, защото имах страшно много шевове и беше абсурдно да си седна на д.....то и да кърмя на стол. сега и седнала кърмя, ама много рядко, защото докато наглася бебето, пък възглавниците, пък незнам си какво и то милото почва да плаче, защото си иска по-бързо цицата Grinning

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз лично съм най- доволна от фотьойла. Зад себе си слагам една възглавница, а докато бебо беше мъничък, слагах една въглавница и под него, за да го повдига на нивото на гърдата. Сега сме по- големи и не ми е нужна възглавница под бебето, но пък аз се навеждам малко повече.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз също кърмя легнала, но бебка не е обърната към мен цялата ,а само главицата й. Мисля, че тази поза е удобна за жени с отпуснат бюст.Много е удобно и си е цяло удоволствие.Разполагаш напълно с ръката, на която се облягаш и можеш да се занимаеш с щракане на дистанционното, пиене на вода, почесване, побутване.... Rolling Eyes
OnkoPonko пробвай пак легнала, докато се наместиш както трябва. Първия път като опитах така да кърмя ми се стори много странно и неудобно, но много ме болеше кръста и нямах алтернатива .
Успех в начинанието  Wink !

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
И аз като Анна имах много разкъсвания и единствения вариант за кърмене беше легнала. Така свикнах с позата, че стана постоянна! Пробвай да сложиш бебо на леглото(аз слагам Алекс по гръб, тя така си предпочита и да спи и да лежи) легни до него, така че да ти е удобно и му покажи къде е гърдата Simple Smile много е приятно...

# 5
  • Мнения: 8 163
Ако нямаш удобно място, на което да седнеш, можеш да си го направиш с помощта на т. нар. кърмаческа възглавница. Представлява извита като подкова платнена торба, пълна с изкуствени бобчета. Страшно е удобна.
След като накърмиш бебето, можеш да използваш възглавницата, за да поспиш.
А ако искаш, можеш да направиш гнездо за бебче, като завържеш краищата на възглавницата с връв. Нашата човечка всеки ден си ползва гнездото.
Същата възглавница може да се ползва и от жени в напреднала бременност, да си подпират тумбачетата, когато лягат настрани.
Нашето гнездо сме го купили от веригата ТСМ Big Shop. За последен път видях, че имат в магазина на Екзарх Йосиф, между Вашингтон и Мария Луиза, до представителството на ССД.
Цената беше около 25 лева.

Намерих снимки на въпросното нещо, но от друг производител:

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … amp;ziel=babynavi

Общи условия

Активация на акаунт