евтини обувки???

  • 18 633
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Мами помогнете с някой сайт за обувки, но които са по-евтини съизмерими с родните и да е малко по-евтина доставката.... Тук нищо не си харесвам, въпреки че можеби не са излязли вече всички модели но....

# 1
  • Мнения: 231
Над тази тема всичко е сайтове, в които има обувки.

www.laredoute.fr - доставката е 5Е
www.schuhstore.co.uk - доставката е 12Е до БГ, но ако пазаруваш през ибейската версия и ти доставят нещата в Англия, а оттам си ги вземеш с транспортна фирма /виж в темата за ибей/ до 10 чифта доставката е 5Е /общо за всичките, не поотделно/.

ebay.co.uk също е добър вариант. Взех си сега кецове, които принципно струват 100 или над 100лв - за 23лв.

# 2
  • Мнения: 700
Future_Mummy, откри ли нещо? Аз - не.

# 3
  • Мнения: 1 616
Фючър_мамми, за какви цени става дума? В Асос могат да се намерят и по-евтини модели, доставката също е приемлива. Последната ми придобивка е точно от Асос и цена плюс доставка ми излезе 100 лева.

# 4
  • Мнения: 231
И аз това щях да питам,но според мен най- евтиният сайт си остава ибей  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз това щях да питам,но според мен най- евтиният сайт си остава ибей  Peace
това е така,но често очакванията се разминават с полученото Peace

# 6
  • Мнения: 231
И аз това щях да питам,но според мен най- евтиният сайт си остава ибей  Peace
това е така,но често очакванията се разминават с полученото Peace

Е, сега ме депресира. Тъкмо чакам първите си обувки от ибей  Tired

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз това щях да питам,но според мен най- евтиният сайт си остава ибей  Peace
това е така,но често очакванията се разминават с полученото Peace

Е, сега ме депресира. Тъкмо чакам първите си обувки от ибей  Tired
не е лошо да си подготвена Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 381
http://www.wynsors.com/
Можеш да си ги пазаруваш директно от Амазон, като си харесаш в сайта, копваш наименованието и търсиш в Амазон. Може и чрез посредниците.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 87
Ето още един сайт за обувки на достъпни цени:
http://www.shoeocean.com/womens-boots.html

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 145
Ето още един сайт за обувки на достъпни цени:
http://www.shoeocean.com/womens-boots.html

Само да знаехме и долу горе колко е доставката...ако някой има идея би ли споделил pls newsm78

# 11
  • Мнения: 7
И аз това щях да питам,но според мен най- евтиният сайт си остава ибей  Peace
това е така,но често очакванията се разминават с полученото Peace
Не точно, особенно ако пазаруваш от магазин. Вижте темата за schuhstore.co.uk аз лично имам неща от ебайския им вариант на Hush, Puma, Schuh, Bronx - само естествена кожа, качесто ... страхотно и цени под тези в България.
Ето няколко моделчета:

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Чудесно,ако искаш да си похвалиш обувките!Честито!Под ибейски покупки се има в предвид от частен продавач в случая,а не от магазин Peace

# 13
  • Мнения: 7
Чудесно,ако искаш да си похвалиш обувките!Честито!Под ибейски покупки се има в предвид от частен продавач в случая,а не от магазин Peace
Simple Smile знам мила спокойно, затова и не пиша там. А това не са моите обувки Simple Smile само примерно показвам интересни моделчета от новите в schuhstore.co.uk Simple Smile Опитвам да покажа на мацката, която пита, еветуално дали ще й хареса този сайт и ebey-ският му вариант Simple Smile

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Аз съм спокойна Hug

Общи условия

Активация на акаунт