Мнения за козметиката на Miss Sporty

  • 5 337
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Вчера си купих спирала, не бях ползвала нищо на тази фирма, и съм изключително доволна както от цената, така и от резултата след използването й. Който е ползвал нещо др. тяхно, моля да препоръча или "заклейми" smile3513. Защото ако и другите неща са толкова готини, пък за тези парички, супер!!![smilie=smile3508.gif]

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз съм ползвала лакове- от тези мъничките, хубави са.
Взимала съм си и сенки- също са качествени.
Друго не съм ползвала.
Цените наистина са ниски. Продуктите им са по- скоро младежки- много леки са.

# 2
  • Мнения: 188
ползвала съм лак - много съм доволна newsm10

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз само лак съм ползвала, цвета не уцелих, но иначе не беше лош. Но спиралите им са само водоустойчиви, такива не ползвам...тъпо ми се видя.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Само червило съм купувала и се оказа хубаво.

# 5
  • Мнения: 786
Но спиралите им са само водоустойчиви, такива не ползвам...тъпо ми се видя.
   Там, където аз пазарувах, имаше за обем, за дължина и въпросните водоустойчиви + вариациите им в цветове. Явно просто не е имало там, където ти си пазарувала.
   Аз се чудех за фондьотените, например, дали ще се намери някой да ги е ползвал?
Само червило съм купувала и се оказа хубаво.
И червилце може да пробвам. Heart Eyes

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Аз имам едни сиви сенки - единични в малка кръгла купийка и хич не съм доволна Confused.

# 7
  • Мнения: 231
Аз ползвам ружът им и съм доволна. Mr. Green Между другото наистина не са им само водоустойчиви спиралите.  Wink

# 8
  • Мнения: 2 161
Имам червило на  тази марка.Изобщо не съм доволна newsm11 newsm11 newsm11

# 9
  • Мнения: 17 407
Лаковете са хубави, от червилата не съм доволна.

# 10
  • Мнения: 1 269
Имам черна спирала с удължител, която не е водоустойчива. Не е лоша, но не е и нищо особено. Моя приятелка работи в "Бонжур" и има много лошо мнение за цялата колекция "Мисс Спорти". Според нея това е най-долнокачествена гръцка козметика и има много по-добри български еквиваленти. Понякога продукти на Буржоа с намаление в "Бонжур" са на са същата цена и с  къде по високо качество.

# 11
  • Мнения: 786
Ами на тази си пише Made in England? Никъде не се споменава Гърция или др. от съседните ни и балкански страни.

# 12
  • Мнения: 1 645
Не бях чувала и виждала тази марка докато един ден спешно ми потрябва много тъмен фон-дъо-тен а в най-близкия магазин нямаше голям избор и си взех на Мис Спорти от серията Со Мат.Цената беше 4-5 евро,но се оказа много добър...добре се нанася,не е мазен,прави кожата матова и предпазва от омазняване.Нямам и никакви странични ефекти като пъпки и черни точки към които съм предразположена.Таман тиа дни мислех да си взема и по светъл цвят,защото моя на Клиник свърши а тоя не е по лош...разликата е най вече в цената.Фирмата е Английска.

# 13
  • Мнения: 786
Не бях чувала и виждала тази марка докато един ден спешно ми потрябва много тъмен фон-дъо-тен а в най-близкия магазин нямаше голям избор и си взех на Мис Спорти от серията Со Мат.Цената беше 4-5 евро,но се оказа много добър...добре се нанася,не е мазен,прави кожата матова и предпазва от омазняване.Нямам и никакви странични ефекти като пъпки и черни точки към които съм предразположена.Таман тиа дни мислех да си взема и по светъл цвят,защото моя на Клиник свърши а тоя не е по лош...разликата е най вече в цената.Фирмата е Английска.
Мерси, определено ще пробвам и други неща. Party

# 14
  • Мнения: 1 269
Ами на тази си пише Made in England? Никъде не се споменава Гърция или др. от съседните ни и балкански страни.
Да, фирмата е английска, но както много от немските марки - Лонда, Шаума, Велла се произвеждат в Полша за страните от бившият соцлагер, така и тази сигурно има производство и в Гърция. Hug

Общи условия

Активация на акаунт