д-р Савова или д-р Богословова?

  • 1 640
  • 16
  •   1
Отговори
А дали някой има лични впечатления от д-р Савова от "Тина Киркова" или д-р Богословова от "Шейново"?

# 1
  • София
  • Мнения: 750
Савова е готина, млада, забързана, но внимателна.
Била съм два пъти при нея - бях доволна.
За Богословова съм чувала от една приятелка, която имаше проблем със забременяването, много доволна от нея беше. Изключително отзивчива, мисля, че и повече опит има.

# 2
  • Мнения: 2 978
А дали някой има лични впечатления от д-р Савова от "Тина Киркова" или д-р Богословова от "Шейново"?

Със Савова съм имала контакт само когато идваше на консултации.
Много е внимателна и мила.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
за Савова немога да кажа нищо,но от Богословова останах разочарована
не даде правилна преценка в моя случай!
други майки които са били с  уговорка знам че са останали доволни
според мен е до нагласа-какво очакваш...

# 4
А дали някой има лични впечатления от д-р Савова от "Тина Киркова" или д-р Богословова от "Шейново"?

без съмнение
Богословова

# 5
  • Мнения: 2 723
На мен Савова ми следи бременността и съм много доволна. Мила, отзивчива, внимателна. След по-малко от два месеца ми предстои раждане и със сигурност ще родя при нея. Чувствам се спокойна, най-вече защото е млада, скоро е раждала и знае от какво има нужда една жена в подобна ситуация newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
за Савова немога да кажа нищо,но от Богословова останах разочарована
не даде правилна преценка в моя случай!

И аз така.

# 7
  • Мнения: 3 146
Богословова за мен е бог! Grinning

# 8
  • Мнения: 46 433
Благодарение на Богословова бившата ми хазайка сега има син. Беше 2 месеца на легло в Шейново и тя спаси и двамата, не е имала уговорка с нея, не й е искала нищо!

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Савова! Много съм доволна от нея - следи бременността ми и раждах при нея!

# 10
Благославова не я знам но Савова е много добра вапреки че е много млада.Аз раждах при нея преди 5 месеца и сам много доволна.

# 11
  • София
  • Мнения: 235
Аз също нямам мнение за Д-р Богословова, но раждах при д-р Савова със секцио и потвърждавам мнението на майките по-горе!
Успех!

# 12
Здравейте! Имам мнение за д-р Богословова. Сестра ми ражда при нея и преди това бе на 1-2 косултации. Мила е жената, но не винаги реагира по-най удачния начин. Раждането започна нормално, но след половин час се оказало, че тоновете на детето се губели и я преместили в току-що освободилата се операционна за секцио. Този ден, за наше съжаление бе от най-натоварените - с много раждания. Всички бързаха като на конвейр да израждат. Богословова извади бебето, но кой и как е кърпил сестра ми не знам. Повече от един месец не можа да излезе от Шейново, поради инфекция.  Богословова не й обърна повече внимание - нито на раната, нито на лечението, нищо... Оттогава това име ми е противно!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 170
Не познавам Богословова, но и аз съм раждала при Савова и съм много доволна. Изключително добър професионалист  newsm44

# 14
А дали някой има лични впечатления от д-р Савова от "Тина Киркова" или д-р Богословова от "Шейново"?
bez da se zamislia - Bogoslovova!

Общи условия

Активация на акаунт