ЦДГ 6 "Златно зрънце" - Варна нова тема

  • 24 283
  • 304
  •   1
Отговори
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Ами тук поне ще си говорим на спокойствие  Grinning

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 10:20 от Devik

# 1
  • Мнения: 379
ето ме и мен; днес беше първият ни ден и мога да кажа, че съм много доволна; в градината е наистина много комфортно, госпожата ми се видя страшно спокойна жена, а в шкафчето даже имахме рисунка  Crazy /много сладко/; разбрах, че от понеделник групите ще са разделени и децата ще са си по постоянните стаи с госпожите титуляри; някой пита дали стаята е преходна и креватчетата са в едно с помещението за игра - да така е, поне тази стая е така; но аз не мисля, че това е проблем, защото така госпожите имат постоянен поглед върху децата; а нали знаете, че има и нещо като  общ салон за игра, така че мисля дори и през зимата ще имат къде да се забавляват  Peace

# 2
  • варна
  • Мнения: 147
Мамчета,я кажете какво занесохте в градината(по-точно пижама носите ли и ако да-с къс или дълъг ръкав?)?Вярно ли е ,че някой от родителите трябва да има васерман?
много хубаво,че мъниците са доволни!Дано и по-нататък да е така,да не се промени отношението Praynig.Жиот и здраве и ние във вторник ще дойдем. Има ли вече инфо за официално откриване или род.среща?

# 3
  • Мнения: 10
Ето ме и мен.Като чета май вече има много дечица в градината.Живот и здраве ако всичко е наред в сряда или четвъртък и ние ще сме там.

# 4
  • Мнения: 10
Май има повече деца за втора група за сега защото и ние сме за втора.Мами я кажете трябва ли нещо допълнително да се носи?

# 5
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
tedi_ip - ние занесохме пижама с къс ръкав. Другата седмица ако стане по хладно ще я сменя. Не мисля, че и тънка пижамка с дълъг ръкав ще е проблем(каквато имаш в края на краищата  Grinning )
katyatodorova - Предполагам че след родителската среща ще се знае за нещо допълнително. За сега нищо
Аз все още за това черпя информация само от вас. Както споменах за сега таткото го води и не мога да вляза в час. Там доста духа и не ми се иска с бебето още да ходя често.
Ние днес отидохме около 9:40 и не са му направили проблем даже са го питали дали иска да закусва.
MamaDonna - и песнички учат защото Дейвид ми припява разни неща и като го питам ми разказва.

# 6
  • Мнения: 924
Толкова се радвам на положителните отзиви за градината.  Hug Ние ще направим изследванията другата седмица и ще се присъединим към 2-ра група  Grinning  Надявам се дечицата ни да учат и играят заедно щастливи и обгрижени!
Дали излизат навън вече? Дворът е хубав и голям, дано да излизат честичко!  Peace

# 7
  • Мнения: 379
Мамчета,я кажете какво занесохте в градината(по-точно пижама носите ли и ако да-с къс или дълъг ръкав?)?
нашата е тънка с дълго ръкавче - като тази в къщи; в градината е топло не се притеснявай
освен това в шкафа му има 2 чифта гащи, потник, анцунг и чорапки - все пак е само на 3 и понякога се цапа или напишва, а в нова среда съвсем не знаех как ще реагира; но ме изненада приятно - намерих го в безупречно чисто състояние   thumbsup

Вярно ли е ,че някой от родителите трябва да има васерман?

 Shocked да си прави тест ли имаш предвид?!?! няма такова изискване

и пак не пише нищо на вратата нито за родителска, нито за откриване в понеделник, така че ...

# 8
  • варна
  • Мнения: 147
Благодаря ви,момичета!
само този климатик малко ме притеснява,защото незнам как е в спалното помещение.На моята кифла все й е топло и вечно спи отвита,затова се чудя за пижамата,не искам да я претопля с дълъг ръкав,нито да настине с къс Embarassed.
Дано другата седмица да има род.среща,че да си спретнем форумско-градинска среща ако искате.

# 9
  • Мнения: 10
Аз лично много ще се радвам ако ние родителите станем задружни защото това ще се отрази добре и за децата според мен.Разбрахме се с една от мамите да носим играчки които ще оставим там за всички ако някои друг има възможност също може да занесе все пак е за нашите деца.

# 10
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!
Чудех се дали и в нашата градина ще има списък какво да носим-боички,моливи, разни там пособия за писане,рисуване и игра и т.н.,както е в другите.Може би като тръгнат всички деца ще ни връчат списъка Simple Smile.
И да питам тези,които вече ходят-платихте ли някакъв депозит или такса при постъпването,че да не се изложа да ида без достатъчно пари.

# 11
  • Мнения: 4 564
здравейте момичета , много се радвам че първите ви впечатления са добри, и мн се радвам че си имаме  тази тема
ние по -късно ще се се влючим в групата , затова нямам впечатления ,но ще следя тук

# 12
  • Мнения: 924
Здравейте!
Чудех се дали и в нашата градина ще има списък какво да носим-боички,моливи, разни там пособия за писане,рисуване и игра и т.н.,както е в другите.Може би като тръгнат всички деца ще ни връчат списъка Simple Smile.
И да питам тези,които вече ходят-платихте ли някакъв депозит или такса при постъпването,че да не се изложа да ида без достатъчно пари.

При записване би трябвало да се даде депозит в размер на една месечна такса, поне така е навсякъде.
Доколкото разбирам в градината няма достатъчно играчки все още, учебни пособия също няма предполагам. Ако нямате нищо против предлагам след родителската среща да се организираме и да помогнем с каквото можем. Добра идея е да сформираме и настоятелство.
Не знам дали в градината ще има допълнителни занимания и какви ще бъдат те. Ако има английски бих могла да помогна с подходящи пособия за дребосъци от чужбина.
Аз ще водя детето с пижамка с къс ръкав и къса долничка. В градините и яслите винаги е топло, няма смисъл да ги изнежваме.  Peace

# 13
  • Мнения: 10
rosito m m аз съм съгласна само да се определи дата за род. среща така и ние ще се запознаем а пък и ще ни изяснят някои неща защото за сега май никои не е осведомен от какво имат нужда в градината.

# 14
  • Мнения: 924
Абсолютно затова казвам "след". Редно е всичко да бъде съгласувано с ръководството и да има съгласие на мнозинството родители.
Аз попитах, но понеже никой не ми отговори: Излизат ли децата на двора да играят?

Общи условия

Активация на акаунт