Търся идеи за мир и спокойствие

  • 1 344
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 502
Малкият ми зъбльо, нещо много започна да проявява характер. 3 месеца в БГ от ръце в ръце и сега аз си усещам от цялата работа. Дайте ми идеи за залъгвания   Praynig Praynig Praynig Имам една патентована от времето на Баткото, ама не мога всеки ден да я използвам, ето я: Joy Joy Joy
 
Ще съм ви много задължена  Praynig  bouquet Praynig

# 1
  • Мнения: 3 611
хахаха, е тва не се бях сещала да го правя Laughing

Аz zалъгвах моя синковец като му давах 1 желяzна купичка и 1 лъжица и да си лопа.
Можеш да му пуснеш и Телетабисите. От 2 години са любимото филмче на Янис.

# 2
  • Мнения: 1 502
не е ли рано за ТВ, едва на 6 месеца newsm78

# 3
  • Мнения: 7 837
Сами си има собствено дистанционно  Grinning Това ми дава поне половин 4ас спокойствие  Crazy

# 4
  • Мнения: 7 837
не е ли рано за ТВ, едва на 6 месеца newsm78
Абсурд е да го спирам, ТВ си му харесва.
Улица Сезам му е любима  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 611
не е ли рано за ТВ, едва на 6 месеца newsm78

Защо да му е рано?
Да не мислиш, че кой zнае колко ще гледа?  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 014
Пускам му приказки и песнички на компа.

# 7
  • Мнения: 3 491
Имаше едно нещо, май се казваше bouncer - като обръч с навързани за него играчки. Пъхаш бебето в обръча, и си гледаш кефа. На тази възраст ми вършеше много хубава работа!

# 8
  • Мнения: 980
На мен мама ми е тръсвала дамската си чанта пред мен и си е пиела спокойно кафето. Аz докато раzгледам гребена и тя е била готова Flutter(оттогава ми е сигурно таzи ненавист към таzи веЩ  Thinking)
Но вие сте момченце,а и явно не сте такова zабутано дете като мене навремето newsm78 

# 9
  • Мнения: 456
Ето някои неща, които аз използвах и поне при нас действаха - стар компакт диск  (но трябва да се внимава да не е остър по краищата), в една кутия прозрачна слагаш бобчета, макарони или нещо подобно, затваряш и даваш да дрънка, дистанционно (както вече са споменали по-горе), кутийка с шарени кламери (добре затворена естествено), гумена книжка (така може да си почесва венците Mr. Green), може и малко телевизия в краен случай, какво пък толкова, това с пералнята ми хареса, но нашата се отваря от горе типично по северноамерикански  Laughing, друго друго..........., ами не се сещам в момента. Това е, дано има някоя полезна идейка.  Grinning

# 10
  • Мнения: 1 072
Тенджери с капаци (ама не стъклени!). При нас действаха безотказно, ама май беше по-голям. Но нищо де,за по-нататък.

# 11
  • Мнения: 1 502
Благодарско, за всички идейки. Между другото пробвах с една шарена пластмасова чинийка и лъжичката му, но нещо не се получи. Още акълеца му не стига да удря. Mr. Green
newsm20

# 12
  • Мнения: 1 220
 Музикални плюшени играчки! Йована на 6 месеца не се впечатляваше от ТВто и сега рядко се заглежда, пробвай в кутия за храна (прозрачна) да напъхаш разни шаренки неща! Нека да не ти звучи обезкуражително, но има хлапета дето не ги свърта на едно място Mr. Green, аз имам 2! Приказвам, пея и какво ли о6те не само за 1 мин спокойствие!

# 13
  • Мнения: 221
ето о6те малко и от мен: ко6 за пране с игра4ки в него, гумени 4ехли, пластмасови кутийки и купи за готвене, тави и дървени лъжици, дистанционни, фенер4е´и всякаккъв вид музикални игра4ки:)
Все не6то трябва да помогне:)

# 14
  • Мнения: 3 634
ХАХАХА!

Обявявам снимката ти, мамо Веси, за снимка на деня! Мерси!

Аз обаче не мога да ти дам идея за нищо, аз съм си на същия хал като тебе.

Общи условия

Активация на акаунт