След колко време ви се прибра корема и пъпа

  • 7 668
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Както се вижда по лентичката ние се разкомплектовахме преди 4 дни Grinning Проблемът ми е че пъпа многоми стърчи и изглеждам безумно смешно като облека нещо малко по тясно (не говоря за по мен). Та въпроса ми е колко време след раждането ви се прибра пъпа и ви се посви корема newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
Мдааа, тва за корема и мен ще ме интересува скоро... Tired
Казвайте де... Wink

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
След първото раждане корема ми се прибра още 4ти месец и си стана досущ като преди.Разбира се и килограмите си станаха досущ като преди. С пъпа не съм имала проблем,той се прибра още след раждането.

# 3
  • Мнения: 995
Еее ти пък за 4 дни искаш както преди! Wink
Аз като родих (секцио) си останах с корема.Баща ми , който не ме беше виждал от 6-я месец, гледал снимките от изписването и питал коя е тая с червеното (аз). Ама и аз бях една зозка.... Още не ми се е прибрал, изглеждам като в 4-я месец. Пъпчето обаче се прибра още през първата седмица.Освен това зависи по какъв начин си родила и колко кг си качила. Така че имай търпение и честито ти бебешорче! Grinning

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз проблеми с пъпа не съм имала. Помня, че първите дни корема ми беше почти както, като бях преди да родя Sick Като го натиснех с пръст беше като плондер(много гадно ми беше) хем издут, хем мек #Crazy Прибра се напълно към 3-я, 4-я месец. Всичко зависи от мускулатурата, аз и преди си имах шкембенце Embarassed, та още не съм го махнала Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 5
  • Мнения: 3 777
Корема някъде към 4-ти месец.

Пъпа ми е голяма мъка, ами ..още е разплетен. Ужасен е, при мен не само изпъкна ами и се разплете-няма как да го обясня по друг начин, сега не стърчи толкова, но не ми харесва, не стои навътре, а не знам какво да правя, нямам стомах вече, нямам сланинки, освен някой отвътре да ми го дръпне Laughing

# 6
  • Мнения: 6 155
Ей, Luluto , newsm51
 Честито ти бебче! Много да слушка и да те радва!   lovekiss
Къде ли съм бляла, та не съм разбрала Rolling Eyes

С пъпа проблем не съм имала, не е изкачал. А корема ми се прибра някъде към 5-я мес. Confused

# 7
  • Мнения: 367
И на мен ми се прибра доста бързо корема, ама аз си помагах  Embarassed
(срам не срам) с едни "бабешки"  ластични гащи, ама преди 9 години нямаше много избор. Сега има страхотни  колани и може да си помогнеш с тях. Незная всъщност, дали не ги отричат вече Wink
И честито бебенце. Да е много послушна и много да ви радва Мартина. А и мама и тати да слушат. smile3525

# 8
  • Мнения: 2 952
Моя пъп така стър4и , 4е не знам още  колко може да щръкне до края на  бремеността  (32 с.)  А после дано се прибере...както  ви слушам , поне корема до 4 месец  се прибира ...ами то много  смешен ще е корема  ...хем не бременна , хем с корем ...оле ....ще нося по-широки дрехи и това е ...упражнения  от кога правите  след раждането?Коремни преси или нещо по-леко .... newsm78

# 9
  • Мнения: 7 186
Ох така като слушам с тези 4- 5 месеца прибиране на шкембето взех да се радвам, че ще хвана есента и зимата точно в този период. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 164
Ъъъ...  Shocked
Ами ако се спукам от коремни и тренировки, не може ли за 2-3 месеца да стане?

# 11
  • Мнения: 7 186
Ъъъ...  Shocked
Ами ако се спукам от коремни и тренировки, не може ли за 2-3 месеца да стане?

Аз мисля, че всичко е до организъм и структура на тялото. На някои жени им се прибира бързо, други си го носят с години.
Аз преди бях редовен посетител на фитнес залите и корема ми беше стегнат и донякъде тая надежда това да се отрази благоприятно на възстановяването ми, ама знае ли човек. Thinking
Зависи и от раждането- ако родиш нормално може да се юрнеш при първия удобен случай да тренираш, но ако си секцио няма да стане номера- поне едно 6 месеца трябва да минат. Аз ще съм от вторите, така че на първо време ще разчитам на гена си само. Confused

# 12
  • Мнения: 6 164
Ами Лейди, ти щом си тренирала, значи имаш еластична кожа - тренировките много я поддържат. Изобщо кръвообращението и тургорът (хихик  Wink ) са други. А и наистина зимата и дебелите дрехи са на твоя страна  Wink Аз точно най-големите жеги ще се мъкна с широки блузки Sad
Защо си със секцио?

# 13
  • Мнения: 7 186

Щото не съм фен на нормалното раждане. Не е за мен тая работа. Crossing Arms

Аз точно най-големите жеги ще се мъкна с широки блузки

Кофти е, да. Confused
Аз като забременях първо си виках баси в най- върлата жега ще се мъкна с голямото шкембе, ама сега като се замисля по- добре лятото с шкембе- поне си личи, че съм бременна, ами лятото с шкембе и небременна ходи обяснявай... Tired Зимата поне ще се укрия с дрешки. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 164
И мен ме е шубе от нормално раждане, ама и да ме режат ме страх. Една приятелка роди без упойка, защото я е страх от това, че я слагат в прешлена. 12-часово раждане и над 4 килограмово бебе! Е тия кански мъки никога не бих изтраяла, не издържам на болка..  Sad

Общи условия

Активация на акаунт