Търся детски очен лекар

  • 2 045
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Имам направление за детски очен лекар. Препоръчайте добър такъв в София.
Благодаря предварително.

# 1
И аз много бих искала да чуя вашето мнение по въпроса, тъй като аз имам проблеми с очите. Бебчо още не се е родил, но все пак да си знаем! Да се надяваме, че ще има здрави очички като татко си!!!!!!!!!!!!!!

# 2
Здравей, понеже и ние имаме проблеми с очите и непрекъснато питам всеки срещнат за добър детски очен лекар, ето ти телефони на Д-р Маркова, това е в частния и кабинет, не знам  дали работи с касата, но нищо не ти пречи да попиташ. Аз още не съм водила детето там, но ми казаха от няколко места, че тя е най-добрата. 02/376134 и 02/379804 са телефоните, дано ти свършат работа и чакам отзиви... Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 4 176
Цитат на: BebeMary
Здравей, понеже и ние имаме проблеми с очите и непрекъснато питам всеки срещнат за добър детски очен лекар, ето ти телефони на Д-р Маркова, това е в частния и кабинет, не знам  дали работи с касата, но нищо не ти пречи да попиташ. Аз още не съм водила детето там, но ми казаха от няколко места, че тя е най-добрата. 02/376134 и 02/379804 са телефоните, дано ти свършат работа и чакам отзиви... Stuck Out Tongue

Shte se obadia. Mersi
A vse pak kade e kabineta i?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз водих Иво при д-р Маркова когато беше на 2,5м. Ходихме с направление и прегледите ни бяха безплатни.
Мамица, пак не мога да ти дам точен адрес, но пак ще се опитам да ти "нарисувам" как да я намериш Grinning :
Приема в сградата на бившата ІІІ градска болница. Като застанеш с лице към болницата-в ляво има отделно крило, на което пише "Национален кардиологичен център" или нещо такова. Като стигнеш ІІІ етаж има една широка площадка, където спират асансьорите. На тази площадка в ляво е Детският очен кабинет. Доколкото си спомням по стълбите имаше залепени и листчета с указателни табели за този кабинет.
Миналото лято д-р Маркова приемаше само сутрин. Следобяд беше друга лекарка.

# 5
  • Мнения: 2 693
След обяд е д-р Русева, също много добра по мнения на други мами, а и аз така мисля. Това не са частни кабинети, така че с направление е безплатно. Емовата педиатърка е там, та тя ми даде направление за профилактичен поглед при д-р Русева. Кабинетът е точно там, където го е описала Виви.

# 6
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Vivi
Аз водих Иво при д-р Маркова когато беше на 2,5м. Ходихме с направление и прегледите ни бяха безплатни.
Мамица, пак не мога да ти дам точен адрес, но пак ще се опитам да ти "нарисувам" как да я намериш Grinning :
Приема в сградата на бившата ІІІ градска болница. Като застанеш с лице към болницата-в ляво има отделно крило, на което пише "Национален кардиологичен център" или нещо такова. Като стигнеш ІІІ етаж има една широка площадка, където спират асансьорите. На тази площадка в ляво е Детският очен кабинет. Доколкото си спомням по стълбите имаше залепени и листчета с указателни табели за този кабинет.
Миналото лято д-р Маркова приемаше само сутрин. Следобяд беше друга лекарка.

А коя е бившата 3-та градска и къде с намира? Поне квартал/раьон? Няма да е зле да дадете телефон за връзка?

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Бившата ІІІ градска се намира до кино "Арена", в "Св. Троица". Гърбът на болницата се вижда се от новия булевард "Пиротски"-голяма бяла сграда на 4-5 етажа.
Не знам никакви телефони там-в кабинета, така че не мога да ти кажа нищо по-точно.

# 8
  • Мнения: 4 176
Благодаря на всички.
Ходихме и ни преглада Д-р. Маркова. Много мила жена.
Оказа се запишен слъзен канал.Sad

Общи условия

Активация на акаунт