За детегледачките - помощ, информация, мнения и т.н.

  • 544
  • 4
  •   1
Отговори
Моля, помогнете! Предстои ми скоро да се върна на работа, а нямам на кого да оставя 2-месечния си син /бабите ни са много работни, а и са доста далече/. Нямам представа колко може да ми струва, ако искам да наема детегледачка - приблизителноя, за да знам дали мога да си го позволя или въобще да не се замислям за такъв лукс. От прочетеното във форума разбрах, че някои детегледачки поддържат и домакинството - това допълнително ли се заплаща? И въобще - споделете вашият опит - къде да търся и как да намеря подходяща жена, колко би ми струвало и от какво трябва да се предпазя...
Предварително благодаря!!!! Praynig

# 1
  • Мнения: 6 206
Не пишеш къде си, май за всеки град е различно.
Заплащането е най-малкия проблем, да намериш доверен човек е трудното.

# 2
От София съм - ж.к. "Младост - 2".
Пропуснах да напиша и, че четох някакви статии, че имало агенции за детегледачки със собствен и изпитан персонал, но в интернет не откривам нито една от посочените - "Макрит" например.

# 3
  • Мнения: 90
Здравей.Пусни в търсачките-Адинеле и Еми са агенции за детегледачки и помощ в домакинството.А иначе цените са около 300лв,работното време варира м/у 8 и 10ч.,това дали и колко ще помагат вкъщи-също.Успех,и аз съм в подобна ситуация и знам,че не е лесно.

# 4
  • Мнения: 470
Препоръчвам ти агенция Бобокей! Всичко други, с които съм работила са ме разочаровали.

Общи условия

Активация на акаунт