Омекотено гладуване с плодове

  • 2 168
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 777
Смятам от утре, понеделник, да си направя няколко дни само на плодове, чай и мед - за пречистване на организма имам голяма нужда.

Не знам точно колко Rolling Eyesзависи организма ми как ще го понесе.

Въпроса ми е мога ли да ям портокали и грейпфрут - дали не дразнят много стомаха.

За банан знам че не е хубаво за диетата, а за захранване.

Ами само това са ми въпросите, ако някой иска да добави нещо, давайте. Hug
И стискайте палци поне 3 дена да издържа.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 288
Не те съветвам да ядеш плодове с високо съдържание на витамин С - много повишава апетита и дразни стомаха.

# 2
включвам се само да ти пожелая .... ВОЛЯ!!!! Peace
аз сега гладувам заради лунната диета, но скоро и аз ще си направя 3 дни на чайчета и плодове...
все още има дини, хапвай тях, те и без това са добри "чистачи" на организма...грозде, смокини (не знам дали са добра идея)...
успех!

# 3
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами май гроздето и смокините са едни от най-калоричните плодове Thinking

# 4
Ами май гроздето и смокините са едни от най-калоричните плодове Thinking
стига бе, сериозно ли? ама като се замисля на диабетици не им разрешават да хапват грозде, защото е много сладко... според мен няма значение какви ще са плодовете, стига да са само плодове и чай... (е, не и бананите)

# 5
  • Мнения: 3 777
Ами май гроздето и смокините са едни от най-калоричните плодове Thinking
Банана ги бие, но аз не искам да отслабва, 48 кг съм.
Организмът ми има нужда от изчистване, кожата, косата.



# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Аз съм гладувала 2 пъти по 20 дни с лечебна цел по метода на Лидия Ковачева- плодове и чай с мед. Тогава още беше жива- лека и пръст, и ходих при нея на консултации. Тя казваше, че е хубаво да се ядат сезонни плодове, без значение колко са калорични. Можеш да ядеш в момента диня, пъпеш, праскови, грозде(но с тънка ципа, или ако е дебела я плюй). Аз ядях по 1кг  плодове на ден, въобще не чувствах глад. Но ти яж колкото искаш, щом е за пречистване. После трябва да се захраниш обаче!!!!! Sign Exclamation Много е важно!!

# 7
  • Мнения: 5 500
Можеш да ядеш всякакви сезонни плодове, а щом не искаш да отслабнеш банана е чудесна идея.
Плодовете се белят, ако имаш проблем със стомаха, иначе не.
Желая ти много воля и успех!

# 8
  • Мнения: 3 777
Благодаря Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 8 451
Успех,Слънце!Само захранвай внимателно и бавно и всичко ще е наред!

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
Мамино слънчице,

Що ще се мориш така?! Четох преди малко как обичаш да си хапваш Simple Smile и така ти се зарадвах!!! Аз самата съм си правила преди време такива дни, уж разтоварващи, ама нъц... най-доброто, на което организмът е способен и може да приеме е максимум един такъв ден на плодове и чайчета!!!
Нали все пак сме заети хора, виж ако имаш три свободни дни, пий и пиш чай, хрус-хруп плодове, колко ти душа сака, ама не се измъчвай, защото така се стресира организмът, сестра ми е лекар и постоянно все ми обяснява като ме види да се прехласвам по някоя нова диета  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 3 777
Ха-ха как ме разсмя само.
Гледам тук се търкялат едни вкуснотии, и ги натиках всички в хладилника, че ее ще стане страшно.

Имам нужда, просто точно сега му е времето, после пак ще си хапвам вкуснотийкиии....

# 12
  • Мнения: 1 290
...банана е чудесна идея.
Плодовете се белят, ако имаш проблем със стомаха, иначе не.


Tака че ако стомаха тие здрав хапвай си банинете с корите и хич да не ти пука! Wink

Афро, шегувам се - да не се обидиш сега


И за да е по темата:
започвай деня с "кисел" плод и така бавно стигай до сладкия или до банана Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт