Бруно Грьонинг ??

  • 3 438
  • 2
  •   1
Отговори
искам да ви питам какво знаете за този човек или по-точно за метода на лечение с нег. име.
случайно се запознах с един незрящ човек , който е много отчаян вече ..за 1 година загубва зрението си , пръска доста пари по лекари и какви ли не методи , но няма резултат ...и е на предела
той се опитваше да намери нещо за този бруно грьонинг ,
аз търсих в гугъл , има страница на бг , но няма офис или нещо такова тук ..в един от линковете към страницата за бруно , има описание на литература и видео за метода му и на БГ ( който ми се струва религиозен ) , не пише как се изпраща и цени нямаше ( поне доколкото видях ) ...
някой дали знае нещо ?
на мен ми се струва , че е нещо доста релегиозно ( в стила на евангелските църкви ) ...
все пак бих опитала да му помогна и ако може да ги поръчам тези книги ... или каквото е там ..

# 1
  • Мнения: 4 399
Единственото което знам и аз като тебе е Че е нещо религиозно, май направо сектантско. Но не смея да кажа повеЧе нищо защото не съм запозната в детайли, а и не съм съвсем наясно къде е границата мъжду секта и религия. Имам позната в БГ която е негова последователка, но не мога да я питам нищо, защото ако реши Че проявявам интерес, няма отърване после. Тя и без друго непрестанно се опитва да зарибява всиЧки наоколо. Знам Че имат организация в София и някъде във Франкфурт. Май не можах да ти помогна с информация, но това е всиЧко което знам. Confused

# 2
Вяра , много ти благодаря за отговора ..довечера ще ти пусна бележка ....

Общи условия

Активация на акаунт