за панделките на момиченцата

  • 1 367
  • 23
  •   1
Отговори
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Помните ли едно време как у нас на момиченцата се слагаха панделки на опашките, във "вашата чужбина" има ли такова нещо?

# 1
  • Мнения: 1 220
Пепеляшке, то сега и в  БГ не слагат панделки! Има нови тенденции- ласти4ета, шнолки, но пък ужасно приятно впечатление ми прави факта, че тук всички момиченца са с роклички и със сукманчета  love001, да ги схрускаш! Така беше в БГ преди години, сега обаче не е, ходят с дънки и клинчета, но пък и  предлагането на роклли го няма!

# 2
Az sam v New York i tuk slagat lasticheta , no az lichno OBOJAVAM pandelki i majka mi mi dade taje pandelki ot men kato sam bila malka i sega gi polzvam na dashterjata ; dori i napravih njakolko chifta.. e slagame gi s 300 zora, no posle gi haresva Simple Smile i taka ....

# 3
  • Мнения: 3 394
сега май са по-популярни разни там цветни плитки, ластички, шнолки и други подобни....и аз само потривам ръце и чакам на Стела косата да порастне още малко Crazy
За сега само слагам шнолка на бретона, но тя я сваля и ме е страх да не я глътне от любопитство Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 513
Божее, помним и още как. Сега панделки няма, ама ластички, разни пеперудки, ала-бали Flutter. Слагаме, ама не се задържат за повече от 5-10 мин.   Rage

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Хм, питах, защото едно време се радвах на моите, и от Русия като ми пращаха, пък беше голяма радост. Чудех се дали да подаря такова нещо на щерката на една приятелка тук newsm78

# 6
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ако имаш предвид тези големите дето се слагаха от двете страни/ тук не съм виждала. Aма и в Бг ги няма де.Въпреки,че си бяха сладурски, аз колко снимки имам с такива..... newsm62 newsm62 newsm62

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Ако имаш предвид тези големите дето се слагаха от двете страни/ тук не съм виждала. Aма и в Бг ги няма де.Въпреки,че си бяха сладурски, аз колко снимки имам с такива..... newsm62 newsm62 newsm62
Точно тези. И аз имам доста "панделкови" снимки  Flutter Явно са старомодни вече newsm78

# 8
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ооооооо какви кордели имах - внос от СССР - голяма красавица бях  Mr. Green
тук няма такива неща , оба4е много си ки4ат децата , шноли , ластици , и други нещ
а дето не се сещам даже как се казват на бг - простете. но като цяло се ки4ат моми4цата доста .
 и тук ходят с рокли4ки ..даже прекалено разголени понякога ми се струва . (относно здравето не за друго )

# 9
  • Мнения: 1 975
няма такива като едновремешните пандели, но има такива пандели от типа *балерина* а има мнооооого красиви ластици с разни розички и разни фигурки, камъчета... фибички...

# 10
  • Мнения: 2 452
И аз бях с панделки - на две опашки с големи бели панделки. Красота!  Mr. Green Изабела има две големи торби пълни с атрибути за коса, между които има и от фееричните панделки. А "истинските" панделки лесно могат да се направят от панделка-лента. Дали да я "разкрася" за първия учебен ден с две малки панделчици? newsm78

# 11
  • Мнения: 4 244
Хихихи, какви са тия носталгични теми напоследък, бе мацки?
Извадих си албума даже с детските снимки да си се посмея на големите пандели  Mr. Green
А щерката като рече - Искам и аз такава! Ами сега?  newsm78
Добре че помня как се правят та май ще се гиздисваме с такива Joy
Иначе тя си ходи с ластички и нормални сатенени фльонги, обаче дали ще се хареса с тия пандели  Thinking
Още утре като се приберем ще я накипря да се види, пъкможе и снимки да пуснем  Flutter

# 12
  • Мнения: 508
Малеее,наистина носталги4но...Колко сьм ки4ила дьщеря ми с такива. LaughingКолкото по голяма,толкова по добре..И цветни.А имаше едни про3ра4ни на булинки..
Отдавна не сьм виждала нито тук нито в БГ.
Май беше типи4но 3а русна4етата.

# 13
  • Мнения: 2 452
Малеее,наистина носталги4но...Колко сьм ки4ила дьщеря ми с такива. LaughingКолкото по голяма,толкова по добре..И цветни.А имаше едни про3ра4ни на булинки..
Отдавна не сьм виждала нито тук нито в БГ.
Май беше типи4но 3а русна4етата.

Извинявай, обаче откъде си? Защото това "на булинки" ми звучи много познато, обаче не мога да се сетя кой от познатите ми го използваше. Зная, че означава на точки.  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 072
Помня ги Simple Smile. Тук никога не сьм виждала такива.

Ли4но аз хи4 не ги оби4ах, все " мом4еШки"  фасон ме подстригваха и само на празниците в детската градина ми слагаха такива ( дори и някакви дунапренени панделки  сега се сеЩам ми слагаха Rolling Eyes). Много смеШно изглеждах. Tired

Общи условия

Активация на акаунт