Относно д-р Румен Велев

  • 1 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
можете ли да ми дадете мнение за този доктор-дали е добър и внимателен.Той практикува в София-Шейново

# 1
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Ще прочетеш много различни мнения за него, най-лошото, което съм видяла е че е много алчен. Е вярно е, взима пари човека...За преглед 25лв, за израждане - около 500. Аз съм много доволна от него и смятам при него да раждам, живот и здраве Praynig Имам му доверие, а това е доста важно. Кусурът според мен му е, че ако не го питаш, не обяснява много. Обаче като си зададеш въпросите, които те вълнуват, отговаря ти без досада и така, че да разбереш. Последния път ме прие към 20:30ч и не знам как събра сили да ме изтърпи половин час и да отговаря на безкрайните ми въпроси....Една приятелка роди при него преди около 2 години за 1 час и беше ужасно доволна. Скоро ще ражда второто си дете отново при него.
Е, това е от мен! Дано съм била полезна  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 153
Благодаря за инфото Калаза, моята лична лекарка ме праща при него за изследвания с направление,поне аз така си мисля де,каза ми че е добър специалист и се занимава само с патологичните случаи.Само да уточня че аз не съм бременна.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 881
Здравей,
д-р Велев е шеф на патологията в Шейново и аз лично съм чувала много добри отзиви за него, но наистина взима доста пари и незнам как е ако отидеш при него с направление. Съветвам те да звънеш предварително в Шейново защото той приема само един ден от седмицата / мисля че беше четвъртък/.
Успех!

# 4
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Благодаря за инфото Калаза, моята лична лекарка ме праща при него за изследвания с направление,поне аз така си мисля де,каза ми че е добър специалист и се занимава само с патологичните случаи.Само да уточня че аз не съм бременна.
Да не те объркам, но мисля, че не работи със здравната каса. newsm78 Аз и в Шейново си плащам като ходя при него....
А иначе, моя приятелка, която в момента се опитва да забременее, е оперирана от него, лекува се при него и е супер доволна, въпреки че не е видяла още EFP но и това ще стане

Желая ти успех!

# 5
  • Мнения: 1 153
благодаря ви за отговорите,ами те с мойта ли4на лекарка се познават и тя ми каза че може с направление,поне аз така разбрах Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 228
Д-р Велев ми следеше бременността и раждах при него. Благодарение на него износих успешно бебето си, имах проблеми още от четвъртия месец. Мисля, че е много добър специалист. Прегледът при него струва или 20 или 25 лв., забравила съм вече. Не съм чувала да работи със Здравната каса.

# 7
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
То дали се познават или не, няма общо със здравната каса. Той ако няма договор, ништо не може да се направи...Виж ако те уреди да ходиш при него безплатно, това вече е друг въпрос...
Успех, каквото и да решиш

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
аз мисля, че има варианта да мине безплатно само ако случи в кой ден той е дежерен на дежурния кабинет в Шейново, иначе ако му се обади в деня, в който той приема като частен лекар - няма начин. Прегледа наистина струва 25лв.

Общи условия

Активация на акаунт