Давате ли Фрутис?

  • 364
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 206
Малкия много ги мори на Данон плодовите млекца. Обаче всеки ден едно и също ще му дойде бахтън. Купих му тези плодови десертчета на Кампина, немски са, много ми ги хвалят.
Опитах нещо, много химия и сладко ми се стори, на опаковката пише - плодов десерт, олекотен и сметанов, без консерванти.
Вие давате ли? Какво ви е мнението?

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Рискувам да изкажа мнение, тези "плодови млекца" са пълни с изкуствени заместители. Даваха репортаж по въпроса и споменаха, че истински плодове имало само в тези, на които пише над 15% плодово съдържание и трайността им е кратка. Ако не се лъжа "Кампина"-та са едни от леко скъпичките тук newsm78

# 2
  • Мнения: 6 206
Ами не знам каква им е цената, казах на мъжа и той донесе, най-различни...
Чувала съм го това за оцветителите, обаче пробвах да му правя кисело мляко с домашно сладко, не го ще и това е.... Close
Капризен ми е и гледам да се съобразявам с него, че да не си разваляме отношенията. Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 249
Не Laughing
А пробвала ли си да смесиш млякото с някакъв любим плод? Плодово пюре не яде ли?

# 4
  • Мнения: 6 243
Не давам, многи "изкуствени" ми идат на вкус, а срокът им на трайност е подозрително голям. Преди много години моите родители се бяха хванали да продават на едро за региона от тях и са ми носили след изтичане на срока на годност от Фрутис-а. Ами колкто и месеци да минат, промяна няма. Как едно не мухляса!

Аз давам йогурта с плодове и малките данончета и това е от готовата продукция на основата на киселото мляко. Ама моето съкровище най-обича млякото натурално, тъй че не ми се е налагало да се замислям.

Пробвала ли си към обикновено прясно мляко да добавиш съвсем мъничко домашно сладко - колкото за блясък в окото?

Общи условия

Активация на акаунт