Празнувате ли рожден ден ВСЕКИ МЕСЕЦ?

  • 3 647
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Колеги, когато бебетата ви са под една годинка празнувате ли всеки месец на рожденната дата? Според мен това е най-голямата дивотия на света (е, има и други свекървини луди идеи! #2gunfire)!
Моята свекърва е решила, че ще се самопоканва у нас всеки месец... и го прави! По тази логика може всеки ден да се празнува Нерожден ден!
Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 5 183
не съм празнувала такова нещо
не 4е съм против
просто не съм

# 2
  • Мнения: 83
Аз пак празнувах някаде до 6 месеца  даже  купихме торта  на 1 месец и на 6 .сега сме на 1г.и 1 месец и ве4е  не празуваме ,може за някой да е глупаво и странно но   аз така си 4увствах нещата ,даже и дребни подаръци му купуваме  когато има месе4ен рожден ден . Laughing

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 39 758
не сме празнували, но пък нас са ни канили на такива РДта, че даже и с торта Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 663
много майки го правят
аз лично не
не ми идва отвътре

# 6
  • Мнения: 2 807
Ами аз съм от тези, които го правят  Wink

До годинката на Дани всеки месец му купувахме подарък, някаква играчка, доставяше ми огромно удоволствие да го правя.
На Ивето - също, само че за нейните подаръчета съм много затруднена, поради огромното количество бебешки играчки останали от Дани-то.

И на двамата правихме мини-рожден ден (вторият беше преди 2 дни  Wink), когато навършиха половин годинка - беше невероятно.  Heart Eyes
Е, вярно, че самите рожденици не опитаха от тортите  Wink, но беше голяма емоция и за тях... 
Имаме си весели снимки, на които надявам се много ще се радват след време.

Гости обаче не сме имали  Laughing, веселбата беше в тесен семеен кръг  Wink

Колкото и дечица да имаме, никога не бих пропуснала това мини-тържество  Wink Heart Eyes

# 7
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
много майки го правят
аз лично не
не ми идва отвътре

  newsm10

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
не, никога Naughty

# 9
  • Мнения: 5 228
Ние празнуваме всеки месец - ходим на кръчма.

# 10
  • Мнения: 177
На кръчма - да, но без свекито!

# 11
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
До една година - всеки месец си празнувахме с татито на кръчмичка Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Не,не празнуваме "месечен ден " Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 3 537
Не,не празнуваме

# 14
  • Мнения: 2 609
Не,не сме празнували.
Задължително обаче на тези дни и правя снимки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт