Фризовом

  • 3 398
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Мога ли да смесвам Фризолак и  Фризовом на едно хранене ?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
да,може

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Може. Аз така правих когато ядеше по 150мл. правих така: на едното хранене 2+3 а на другото 3+2 /Фризовом+Фризолак/

# 3
# 4
  • Мнения: 513
Благодаря  Grinning Колко сме кратки а  Simple Smile А някои знае ли дали има ефект за запека и дали не е от тези млека дето помпат бебетата ?Като гледам някои бебчета какви гиганти стават от адаптираното мляко .

# 5
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Аз нямам наблюдения децата да стават по-големи или дебели от адаптираното мляко. Моите със сигурност не са станали  Wink.
Фризовома помага за запека и за рефлукса. Давах го и на двамата до към 5,6 месец. Смесвах го в различни пропорции, но най-много 1:1 с Фризолак. Като постепенно го намалих и махнах - 2л.Фризолак+2л.Фризовом, после 3л. Фризолак+2 Фризовом и накрая 4:1.
Аз бях много доволна от това мляко!
Успех  Grinning в избора.

# 6
  • Мнения: X
Здравей! Да можеш да ги смесваш и да, Фризовома помага за целия процес на храносмилане - от повръщане, до запек. Давала съм и смесено и само Фризовом, много съм доволна. За напълняването на децата от адаптетата честно казано незнам от къде се появило това мнение, аз имам точно обратните впечатления. Wink

# 7
  • Мнения: 1 032
Съжалявам че се възползвам от темата, но и аз да попитам. Ние сме само и единствено на фризовом. Ще ми се от шестия месец да почнем Фризомел, защото е съобразен с възрастта ни. Дали ще е удачно в началото да смесвам двете млека докато преминем на новото или направо да дам Фризомела. Или да продължа още с фризовома  newsm78 Да уточня, че ние сме на фризовом заради жестоко повръщане и запек.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
а ми както си прецениш.можеш да дадеш фризомел(вече се казва фризо2) и ако все още повръщате или се запечете го смесвай.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да.

Общи условия

Активация на акаунт