Суха кожа

  • 771
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Мами помагнете с някой друг савет за това неприятно явление.
  От една седмица насам забелязвам че кожата по коремчето на моето бебче се бели но не като след плаж естествено. По точно прилича на суха кожа след баня.
Намалих къпанията, мажа я с Невея от един ден сме с олои за баня Линола Фетт-дано да помогне.

# 1
Балсамът на Д-р Тайс е ВЪЛШЕБЕН!!!препоръчвам горещо!Към 10 лв е Confused

# 2
  • Мнения: 287
 CryНие имахме същия пролем само че по гърдичките, купихме масажно мляко на Клоран, и след три дни всичко изчезна - и до днес го използваме него. Успех 1dating newsm10

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Цяла зима имах същия проблем,дадох сумати пари без ефект и накрая пробвах с мляко,а не с олио за тяло и кожата за 2,3дни стана като нова Joy.Случайно ми свърши млякото и пак пробвах с олио,пак изпръхна и се напука.Не е задължително млякото да ти е Клоран,мойто е Нивеа и свърши много добра работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
търси овлажняващи, а не омазняващи продукти.
аз съм най-доволна от козметиката на prim'age, но не знам дали все още се намира.
габа беше стигнала дотам, че трябваше и през устата да взима някакви ензими и мастни киселини, за да й се оправи кожата.

# 5
  • Мнения: 5 228
Балсамът на д-р Тайс, но ако не мине бързо, вземи интензивния, а не обикновения балсам.

# 6
  • българия
  • Мнения: 31
и ние имахме този проблем но ползвам козметиката на мустела има балсам и специален овлажняващ шампоан малко е скъпичка но е супер  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт