Добър видеозон в центъра

  • 1 945
  • 11
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Момичета, аз снощи бях на първия си преглед за бебето, но не знам какво да кажа... Много съм объркана...  Sad лекарката ме гледа много, много дълго и каза, че вижда косвени признаци за бременност, но не вижда плодния сак.  Shocked  А на мен ми е повече от десет дни закъснение, зародишът вече е всичко друго, но не и точка, как не го вижда!  Shocked  Imp   Накрая след час и двадесет минути стъргане по корема ми с накрайника на видеозона и след като ме налива с 1 литър вода, каза, че го локализира - 1 см. ембрион, отговарящ по размери на гестационната възраст... Но аз вече бях толкова изтерзана и уплашена, че не се зарадвах...  Sad  Като капак накрая каза, че няма засега да ми регистрира бременността, въпреки, че съм с направление за диспансеризиране, а че иска в петък вечерта, преди да тръгнем на морето пак да отида и тогава щяла да се произнесе... Имала нещо предвид! Като я питах какво, тя каза, че като лекар не можела да споделя всичко, в което се съмнява или проверява... Сега не съм на себе си направо, как ще изтрая до петък вечерта?! А и непрекъснато се чудя след като в края на краищата видя бебчо (аз и мъжът ми също го видяхме!) и той е нормален по размери и т.н., защо пак иска да ме гледа, и то - толкова скоро?! Ехографът й, между другото, е пълна скръб - бой на негри в тъмна нощ, все се надявам затова да ме развърта толкова...  
Това го пуснах и в "Искам да забременея" и момичетата там ме съветват да отида днес на по-добър видеозон да се успокоя, но аз не знам при кого?!  Embarassed  Sad Някой от вас да знае добър ехографист-гинеколог в центъра на София?

# 1
  • Мнения: 1 622
София Д-р Георги Коларов - акушер-гинеколог, ендокринолог, специалист по безплодие.
Адрес: Приема в частен кабинет в София на ул. Георги Софийски, срещу арката на Александровска болница, тел.088-629818, 02-9515592, Медицински център " Света София".
Впечатленията са отлични, много е внимателен, изслушва, отговаря на всички въпроси, не се отегчава, има чуство за хумор, при проблем веднага може да му се звънне. Първоначален преглед - стол, УЗИ - 40 лева, консултация 15 лева, само УЗИ-25 лева. Имат много хубав ултразвуков апарат!
http://www.ladypill.com/kolarov.php
 Това го копирам от www.zachatie.org ,за да не объркам нещо,
но ехографът наистина е страхотен, лекарят също.

Другият вариант е д-р. Мазнейкова, с която са в един кабинет.

Още едно предложение имам за д-р. Барбова, медицински център Полимед, намира се на Руски паметник, работи със здравната каса, тя ми проследи бременността и съм много доволна.

Вси4ко ще бъде наред, според мен би трябвало да те гледат с вагинален ултразвук при толкова ранна бременност, вижда се по-добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 545
Д-р Мазнейкова - ул. Г.Софийски № 28 с/у арката на МА ( влиза се откъм ул.В.Григорович - МЦ Св.София 951 55 92 - няма часове ама се помоли, тази жена сигурно знаеш е писала учебниците по АГ в частта ехограф
мобиле н  0888 450 666

Д-р Марияна Огнянова -  0888 985 996 МЦ Лора на юХр.Ботев 10 - днес на работи, утре е от 13.30 да 20.00 тел. 953 05 80

МЦ Диваро - ул. Дамян Груев 14 (след Юнион Банк)  Д-р Димитров - 8 510 310  , 0888 804 004 - днес от 15.00 до 18.30

аз и от тримата съм мно-о-оо-ого доволна

# 3
  • Мнения: 97
Определено и аз ти препоръчвам д-р Мазнейкова Laughing При нея ми казаха, че е много важно да отидеш между 16-та и 18-та седмица от бременноста - тогава се виждало най-добре развитието на костната система. Тогава със сигурност ще ти каже и пола на бебчето Stuck Out Tongue

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Благодаря ви! Сега ще прозвъня телефончета и ще избера някой да отида още днес! Стискайте ми палци наистина всичко да е наред! Утре ще ви кажа какво е станало...

# 5
  • Мнения: 8 163
Успех!   Nature Partly Sunny
Чакаме вести

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
А защо не те е погледнала с вагинален накрайник - при ранна бременнодт с него се вижда много по-добре. Много е добър ехографа в Мед-Рал - в Ст. Град е това - не е много в центъра, но машинката им е чудесна. Моят момък го видяхме прекрасно при 10 дневно закъснение.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Студ. град ми е малко далеч в момента, може би преди 5-6 години щеше да ми е тамън!  Laughing
Иначе какво да ти кажа за другото - НЯМАЛА ВАГИНАЛЕН ТРАНСДЮСЕР!  Shocked  Imp

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Студ. град ми е малко далеч в момента, може би преди 5 години щеше да ми е тамън!  Laughing
Иначе какво да ти кажа за другото - НЯМАЛА ВАГИНАЛЕН ТРАНСДЮСЕР!  Shocked  Imp

# 9
  • Мнения: 6 155
Вагинален ехограф има в Св. София - д-р Савова. Мисля, че беше 20лв.

# 10
  • Мнения: 1 417
Току що видях темата и препоръчвам д-р Барбова - до Руски паметник, на мен също тя ми следи бременноста и съм страшно доволна. Сигурна съм че ще свърши работа, ако вече не си уговорила час при друг, дори и да няма часове при нея което се случва често, ще те прегледа ако отидеш и без час! Успех, дано всичко е О.K

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Момичета, при мен не са много цвете новините...  Sad  Слава богу, имам нормално развиваща се и изглеждаща бременност  Rolling Eyes  (този лекар видя ембриона от раз  Twisted Evil ), но на десния яйчник имам голяма киста - колкото яйце!  Shocked  Cry  
Гинекологът каза, че нищо не може да се направи в този случай, а просто - да се следи бременността по-често и внимателно и да се пазя от физически усилия, натоварвания, секс (  Shocked  ), за да не се спука...
Ужасно ми е притеснено - първо защото не знам как ще се опазя от физическо натоварване (аз съм много активен човек, да не говорим, че имам дете в буйната възраст от три години и половина! ) и второ - да не нарастне кистата прекалено много, защото тогава би могла да застраши и самата бременност...  Sad
Абе - изобщо...  Утре заминавам на море, а настроението ми е като за погребение...  Sad

Извинявайте, но копнах това от другия форум ("Искам да забременея"), защото вече бях писала на момичетата там, а днес нямам много време...

Общи условия

Активация на акаунт