И аз искам мир и спокойствие

  • 3 202
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Омръзна ми да се дразня вътрешно от глупави забележки и заяждания на дребно. Говоря за темите от форума. Горките германци ги убихме и псоле ги възкресихме, за да ги обявим за безнадеждни простаци без всякакви маниери. Ние самите се надпреварваме да си покажем една на друга колко сме неграмотни (на всички езици!) и как това е от огромно значение за световното развитие! Нека да спрем, може ли? Заяждания и дразги пак ще има, това е част от нормалните човешки взаимоотношения и не могат да се избегнат, независимо дали общуваме директно или виртуално.  За съжаление не сме идеални и не можем всички да се харесваме, но нека поне се уважаваме малко повече взаимно! 

# 1
  • Мнения: 1 072
Аз пък в този форум рядко попадам на заяждания, или се дължи на факта, че нямам време и така отгоре-отгоре чета?
За мен също е излишно заяждането, ако много ме доядее на някой гледам да си замълча.
Виж, един смислен спор с обосновани аргументи, а не просто кавга винаги ме е кефел, но рядко срещам хора, умеещи да спорят.

# 2
  • Мнения: 74
Laura ,absolutno si prava.Tova izlivane na negativni emocii e ujasno.Ne znam dali tozi posting moje da spre tozi manier na razgovor,no se nadiavam pone da nakara niakoi ot uchsnicite da budat po tolerantni i dobronamereni.
V tazi vruzka iskam da vi preporucham edin film ,tova e link kum nego
www.whatthebleep.com  Stava vupros za ogromnoto zanchenie na nashite misli vurhu nas.Vuv filma pokazaha 3 snimki na molekulite na vodata v razlichni sustoiania,1vata-voda  ot budiski hram-molekulata izglejdashe kato mnogo krasiva snejinka,2rata voda zaredena s lubov-izglejdashe kato krasiv kristal i 3tata e voda zaredena ssus zloba i loshi misli-izglejdashe kato julto zeleno razmazano petno. V nashia organizum vodata e 80 % ,predstavete si kavo praviat loshite emocii s nas.  Moje bi vsichko tova vi zvuchi mistichno ,no filma e dok. i 8 ucheni govoriat vse za tezi nesta ,mnogo e interesno ,ako imate vuzmojnost gledaite go  moje puk da promeni pone munichko nachina vi na jivot.
Ta ideshe rech za mira i spokoistvieto Simple Smile)))))
budete zdraviii

# 3
  • Мнения: 2 381
 Confused Confused Confused защо ли и аз?
В клюкарника - бива, но след прочетено в Проблемно забременяване ми стана много болно.

# 4
  • Мнения: 3 394
и аз търпя, търпя, но от последния път просто ми стана страшно гадно да ни обиждат нас-бг мамите в чужбина Cry
Не ми пука за англичаните, германците, французите и прочие-никога няма да бъде нито една от тях, нито ще възхвалявам страните им, нито пък ще ги обиждам-живея в лондон, но това не значи ,че утре няма да реша да се върна в София! Пак ще съм си същата,но много добре си спомням как беше създаден форумът и ми става обидно при условие, че полагаме толкова труд със съвети, информация и прочие и изведнъж, ааааааааааалеееееееее хоп-неграмотни и прочие!
Айде няма нужда-това просто не мога да го отмина!

# 5
  • Мнения: 3 394
Confused Confused Confused защо ли и аз?
В клюкарника - бива, но след прочетено в Проблемно забременяване ми стана много болно.


това съм го изпуснала и слава богу, помия много, но и там ли вече ooooh!

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз в клюкарника не ходя въобще  Naughty точно поради тази причина пък и 90% от темите ми простеят или са далеч от моята деиствителност.

# 7
  • Мнения: 464
Ами то нали знаете, простотията не ходи по гората. То човешката завист и злоба граници нямат.  И аз се чудех защо някой като го дразни нещо в един форум, пуска тема в друг, ама хайде  ooooh!
Член съм и на разни американски форуми и такова заяйдане и издребняване не съм срещала Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 854
Днес си мислех,да има тема наречена "Изповедалня-когато сьм в лошо настроение,когато ми се заяжда,когато света ми е крив,когато нещо ми тежи...."тоест в тази тема да пишем всичко негативно,дори когато сме набрали на някой.Има хора които така се разтоварват.Сьщо така живота в чужбина не е лек и често ни прихващат променливи настроения.
И за да не се смества позитивният дух на форума с негативното и кисело настроение.....би било хубаво да се отдели в отделна тема,нещо като седмичната...и всеки да може да си се оплаква там.
И аз сьм за мирна и спокойна атмосфера,достатьчно е напрегнато и в реалния живот! Peace

# 9
  • Мнения: 1 909
Днес си мислех,да има тема наречена "Изповедалня-когато сьм в лошо настроение,когато ми се заяжда,когато света ми е крив,когато нещо ми тежи...."тоест в тази тема да пишем всичко негативно,дори когато сме набрали на някой.Има хора които така се разтоварват.Сьщо така живота в чужбина не е лек и често ни прихващат променливи настроения.
И за да не се смества позитивният дух на форума с негативното и кисело настроение.....би било хубаво да се отдели в отделна тема,нещо като седмичната...и всеки да може да си се оплаква там.
И аз сьм за мирна и спокойна атмосфера,достатьчно е напрегнато и в реалния живот! Peace
Абе момичета, zа6то се впрягате на виртуални глупости? Ти самата прави6 раzлика м/у реален и виртуален живот, zатова ми се струва странно като си в дупка zаради реалния, да иска6 тема-иzповедалня във виртуалния  newsm78
Пък до такава степен виртуалният да ти вгорчава реалния живот... ми то не си е работа  #Crazy Joy

# 10
  • Мнения: 1 854
Не,само имах предвид ако някой не е на кеф там да се заяжда и да си излива негативизма....а не да разваля настроението на другите с тьпи забележки които не са на място например.

# 11
  • Мнения: 1 909
Не,само имах предвид ако някой не е на кеф там да се заяжда и да си излива негативизма....а не да разваля настроението на другите с тьпи забележки които не са на място например.
Ама става трудно със следенето ... представи си, че темата е 10 страници... и аz с мойта голяма уста всеки ден трябва да ходя там да търся дали не съм ядосала някого? Ми ако пропусна? И човекът си ме псува там, и ме чака да се караме, пък аz не zнам?  Rolling Eyes И той пак почва да се сърди, че не 6та да се караме...  newsm78
Мисля, че на лични по-добре 6те стане. Или поне да бъдем информирани на лични zа евентуални постинги, а ла "ела в псувалнята да ти на6окам репата"? Така вече може   Joy

# 12
  • Мнения: 1 854
Мисля, че на лични по-добре 6те стане. Или поне да бъдем информирани на лични zа евентуални постинги, а ла "ела в псувалнята да ти на6окам репата"? Така вече може   Joy

На лични и аз сьм "ЗА",обаче не винаги го правят.
Дойде ми на ум темата на Фиди сьс Сьединението и злобливата забележка на Кенга,че имало грешка в заглавието....вместо да Честити пьрво празника от сьрце.Включването и беше само да направи забележката-беше повече от очевадно.Ето това аз го наричам-спал на криво,в лошо настроение и т.н....а останалите станаха свидетели на негативизма,защото повече хора искаха да честитят,но нямаше как да подминат и злобливата нападка.Та такива ми ти работи.

# 13
  • Мнения: 4 244
За съжаление мога сам да вметна, че БГ (Бай Ганьо) си остава БГ навсякъде  по света. Дали в Софето, некое забутано силистренско село или някой квартал на Монреал

Ама какво очаквате от един народ затрил преди 50 г интелигенцията си сакън някой да не е по умен от тях и съсипал земеделието си и научил селяните на мързел.
Сори ама съм много негативно настроена от тази си поредна среща с селяндурщината тук и ми е ужасно криво

А това че този или някой друг БГ се опитва да ни развали уютния кът за срещи и човешки дискусии, би трябвало просто да го ИГНОР  и до там!

# 14
  • Мнения: 1 909
Мисля, че на лични по-добре 6те стане. Или поне да бъдем информирани на лични zа евентуални постинги, а ла "ела в псувалнята да ти на6окам репата"? Така вече може   Joy

На лични и аз сьм "ЗА",обаче не винаги го правят.
Дойде ми на ум темата на Фиди сьс Сьединението и злобливата забележка на Кенга,че имало грешка в заглавието....вместо да Честити пьрво празника от сьрце.Включването и беше само да направи забележката-беше повече от очевадно.Ето това аз го наричам-спал на криво,в лошо настроение и т.н....а останалите станаха свидетели на негативизма,защото повече хора искаха да честитят,но нямаше как да подминат и злобливата нападка.Та такива ми ти работи.
Ми то си е до човек. Кенга напр. може6е да помоли и на лични, но... може да не се е сетила, може да е държала да го каже пред всички... 6арен свят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт