Случвало ли ви се е да припаднете?

  • 7 351
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 241
На мен само веднъж като бях бременна, както се разхождахме с моята приятелка в един момент ми стана много лошо, зави ми се свят и ми се "събра картината".Нищо друго не помня, по едно време започнах да я чувам, как ме моли да стана.Тя също беше бременна, каква картинка бяхме само  ooooh!

А преди малко баща ми припадна.Всички помислихме че умря  Sad Беше кошмарно, още треперя. Като се сетя как беше пребелил очи и не мърда  ooooh! Само чух майка ми как крещи, а на мен ми се сви сърцето помислих, че нещо стана с Йоан, за 10 сек. какво ли не ми мина през главата (тя и баща ми го къпеха, а аз приготвех храната му). Добре че и мъжът ми си беше тук ще незнам с майка ми как щяхме да се справим, баща ми не е от най-леките хора  ooooh!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да, няколко пъти. След като родих в болницата припадах по няколко пъти на ден. При всеки опит да стана от леглото и падах. дори няколко пъти си ударих главата в стената. Загубила съм много кръв при раждането и ми е паднал много хемоглобина. Наложи се кръвопреливане и ни оставиха повечко в родилния дом.
Дано баща ти се оправи и да няма последици от припадъка  Praynig  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 186
Не съм припадала, но съм била пред колапс неведнъж, защото ми е ниско кръвното. Особено сега като съм бременна и като е горещо. Tired Усетя ли да ми се вие свят, да ме облива студена пот, мравучкане и притъмняване гледам да седна моменталически някъде и да се снабдя с водица.
Баща ти по- добре ли е вече?

# 3
  • Мнения: 8 769
Да, веднъж, в училище. Като се освестих, тия около мен бях доста пребледнели Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 550
Случвало ми се е. Веднъж докато бях бременна и няколко пъти преди това. Веднъж в градския транспор, стана ми топло и.... Shocked, веднъж на улицата, вкъщи също ми се е случвало да припадам и тогава си ударих главата и в училище съм припадала веднъж от болка(имах тежък час по физическо с последствие счупен крак CrazyConfused. Не си спомням за други припадания.
И аз като Лейдито съм с ниско кръвно и като ми притъмнее гледам да се опра на нещо или да седна(много често имам чувството, че ще умра ако не хапна парче шоколад).

Стискам палци баща ти да се оправи!

# 5
  • Мнения: 5 299
Веднъж. Щяха да ми вадят сливиците(бях някъде в 8-9 клас) . Лекарката ми сложи упойка на едната сливица и тъкмо да забучи иглата и в другата, изгубих съзнание. Беше много за кратко, помня, че бях седнала и една сестра ме придържаше от към гърба. Кръвното ми беше паднало 60/40 или нещо такова. Но май всичко беше от страх Sick Embarassed и така ме отложиха, и ми извадиха сливиците с пълна упойка.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Дано баща ти е по-добре! Аз съм припадала от Сиофор. Хапнах една филийка и си глътнах сутрешното хапче, ама явно не е било достатъчно. Излязох до магазина и видях как един дядо се опитва да запали стара жигула, после......... ами помня дядото как ме държи за ръката и ме пита как съм. Бях си разбила брадата, малко ожулени колене и длани, ама нищо повече Praynig

# 7
  • Мнения: 5 241
Благодаря, вече е по добре  Praynig
Измерихме му кръвното беше многооо ниско  ooooh! Изпи едно хапче и си легна, това му се случва за втори път. Първия беше на село, така падна и си удари главата, че месеци след това окото му беше синьо    Rolling Eyes
Много е неприятно това припадане  Confused


# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Същите симптоми като на Лейди-то съм получавала няколко пъти след ставане от среднощен сън до тоалетната. Явно съм станала рязко и се променя кръвното, та се чудех по нощите какво ми се случва.  Sick Добре, че си седях кротко на товалетната, ако станех щях да колабирам. Много гадно беше.  Crazy
Веднъж обаче припаднах, понеже не бях закусвала. Беше предиобедно време, не остана време да закуся сутринта и се наложи да стоя права. Чаках такси. Сгромолясах се, хич не беше приятно, ама ми мина бързо. Затуй гладен не ходя и не правя експерименти със себе си.

Дид, надявам се баща ти да е добре и това да е случайност. казваш, къпели са малкия, сладкия Йоан, навярно се е навел и рязко се вдигнал човекът и от това да е.. Вярвам, всичко ще е  наред. Пожелавам ви здраве!

# 9
  • Мнения: 1 153
припадала съм няколко пъте -даже веднъж в училище и така намазах да не покривам нормативите по физическо и направо ми писаха 6  Laughing

# 10
  • Мнения: 46 438
И аз няколко пърти от ниско кръвно и доста повече от менструални болки преди да родя  Confused
Дано всичко да е наред при баща ти  Praynig

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Веднъж-от ниско кръвно. Даже не искам да си спомням. Пътувах сама във влака... Tired

# 12
  • Мнения: 1 032
За друг път да знаете чаша солена вода помага при ниско кръвно. Аз доста съм припадала от кръвното, последно когато трябваше да пия гадния бромокриптин. Хем изяждах по половин шоколад със всяко хапче. Но вечер ми сменяха и превръзките, защото в болницата ме поизгориха и докато стоях права, докато ме мажат и най- редовно се свличах

# 13
  • Мнения: 1 613
Да, 3 пъти Sad

1. Гледах как лепиха сцепената вежда на сестра ми и на излизане се срутих върху доктора.
2. Бях си заляла ръката с горещо олио и ми стана мехур и да ме питате за какво, но почнах с една игличка да го пукам и ми стана лошо и бам върху дивана
3. Когато видях кръв от рана на мъжа ми (беше си сериозна рана, на сериозно място Embarassed)

# 14
  • Мнения: 2 839
За друг път да знаете чаша солена вода помага при ниско кръвно.
Или солен айрян знам аз.
Ужас! Следето го тая вечер и утре да отиде на лекар. На неговата възраст не е шега работа ниско кръвно. Не е девойка на 18  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт