Моля, препоръчайте ми гинеколог в Тина Киркова

  • 29 189
  • 65
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 310
Здравейте, момичета, моля Ви ако някой има добри впечатления - препоръчайте ми гинеколог в "Тина Киркова". Или поне може да кажете от кой не сте доволни.
Вече втората ми чертичка е доста по-силна /шуър чек/, та реших да видиме какво ще каже Чичо Докотор. Откакто Ви отких просто съм по-спокойна.

# 1
  • Мнения: 53
dr. Koleva i dr.Don4eva

# 2
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
др. Силвия Савова newsm10

# 3
  • Мнения: 287
 HugД-р Вълчанова, аз бях секцио Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Маленов, води ми консултациите.Не раждах при него, но съм чувала, че е добър и като акушер.

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Мажена Панова
Косьо Ташков
 И при двамата съм била на консултации и при двете си бремености и от двамата съм сташно доволна!
Успех! Hug

PS   И при двамата съм раждала!

Последна редакция: вт, 13 сеп 2005, 16:06 от Asia

# 6
  • Мнения: 319
д-р Райна Ковачева - адски съм доволна от нея, ама що не вземеш да отидеш при двама-трима, препоръчани ти тук, че сама да си избереш? То така всяка от нас, която си е раждала при някого, ще ти каже, че е много доволна от него, ама в крайна сметка сега на теб ти предстои да бременееш и да раждаш - значи ти решаваш! Успех!

# 7
  • Мнения: 2 723

и аз съм за нея

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
д-р Райна Ковачева - адски съм доволна от нея, ама що не вземеш да отидеш при двама-трима, препоръчани ти тук, че сама да си избереш?
И аз подкрепям за Рени Ковачева от личен опит.
Чувала съм също много добри неща за Савова и Янкова (или Янева - не съм сигурна за името)

# 9
  • Мнения: 35 960
Колева

# 10
  • Мнения: 1 187
Валери Гергов,при него ходя на консултаций,а също и Кирил Киров.

# 11
  • София
  • Мнения: 551
Аз април месец родих при д-р Панова и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 2 950
През февруари родих при д-р Георгиев - не мога да намеря думи да изкажа благодарността си за всичко!!!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Изключително сме доволни от д-р Панова: и аз , и тати, и бебе Влади   bouquet  bouquet  bouquet
Родих за 40 мин. със спинална упойка и се възстанових за няколко дена!( във ВИП-а бях - и родилна зала ВИП и следродилния престой)
Като реша да завтарям, пак ще съм при нея  Peace
Успешен избор и леко бременеене и раждане!

# 14
  • Мнения: 1 220
 Д-р Гогова! И двете бременности ми следи и ме оперирала 2пъти ( раждах секцио), много внимателна и добър лекар!

Общи условия

Активация на акаунт