Може ли да се запече от Алфаре?

  • 528
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Та, това ми е въпроса. Пуснала съм го и в другата си тема, но не ми отговаря никой Cry
Просто бебо ака по веднъж на 24 часа, понякога и по-често, а понякога и по-рядко и понеже храната е против диария, по пътя на логиката трябва да стяга.
Фризовом не може да пие - не го понася добре.
А Алфаре защо горчи така?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Ами аз ти отговорих Wink, макар за запека конкретно да пропуснах - може да се запече от Алфарето, защото то е по-подходящо за деца, при които има и диария като симптом на алергията. Горчивият вкус е заради обработката на млякото - хидролизат е. И пак да си кажа съвета - на алерголог или гастроентеролог отидете. Те според мен ще преценят най-добре какъв е точно проблема на детенце, може да ви изпишат Фризопеп, който уж е по-вкусен, а и няма запичащ ефект, а може и хипоалергенно мляко да ви е достатътчно.

# 2
  • Мнения: 64
Аааа...сега виждам темата ти и веднага ти отговарям:
Не е задьлжително да се запечете от Алфарето,при нас поне така се получи.Ние го пихме около месец,само че вместо да ни запече така се разтроихме,че вечно "посрани"(сори за израза) си ходехме.И се оправихме чак като го сменихме с друго мляко.
Подкрепям сьвета на mam4e,идете на специалист и може да преценят,че няма нужда да пиете тая гадост Wink

Общи условия

Активация на акаунт