Бабини деветини за пола на бебето?

  • 5 165
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Не вярвам на такива, но ми е любопитно все пак дали някоя от вас знае бабини деветини, които могат да "предскажат" пола на бебето? Не е нужно да са верни - само ми е интересно! Hug

# 1
  • Мнения: 733
Има цяла тема за това порови се във форума! Забавна е! сега ще пробвам да намеря линка и ще ти го пратя!

# 2
  • Мнения: 733
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=39255.msg736164#msg736164 ЕТО ТИ И ЛИНАК МНОГО ЩЕ ТИ ХАРЕСА!

# 3
  • Мнения: 6 164
Благодаря ти много! Аз уж се оправям с търсачки, ама с форумската явно не мога, а уж се пробвах преди да пусна темата  Confused

# 4
  • Мнения: 6 164
Ми ето защо - тя е кръстена дИвИтини, аз търся дЕвЕтини  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 1 283
...ти правилно си търсила...ама Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 6 164
Хахаха  Grinning

ОК, значи имаме:

1. сол
2. игла с конец
3. форма на корема
4. тъмна ивичка
5. пъпки и петна
6. ножове и ножици
7. подпухнало лице
8. сладко и солено
9. къде се усеща бебето

Друго?  baby_neutral

# 7
  • Мнения: 3 423
мислех ,че е дивитини-от дивотии Wink

# 8
  • Мнения: 1 873
Според мен правилното е  ДИВЕТИНИ!!!

# 9
  • Мнения: 2 952
Като не са имали ултрасаунд.... newsm78   4удели са  се  как ....
Има  един виц : Майка казва ...моите  деца  са  много умни , все познават ...едното  вика "ще  вали"....другото вика "няма  да  вали"  и все познават ..... hahaha
Та така .... Grinning

# 10
  • Мнения: 229
1. сол
2. игла с конец
3. форма на корема
4. тъмна ивичка
5. пъпки и петна

Друго?  baby_neutral

тези са ми ги прилагали, само че никой не позна  Joy
за други не се сещам

Последна редакция: ср, 14 сеп 2005, 09:50 от ssiiss

# 11
  • София
  • Мнения: 551
Според тези бабешки работи трябва да имам момичета,а аз имам две момчета

# 12
  • Мнения: 6 164
Ама аз знам, че не са верни, нали съм го написла отгоре, че не им вярвам... Confused И в другата тема за "дИвИтините" забелязах същото: всеки пише "не в вярно", "това са глупости". То е ясно това! Ама темата си има "тема" и тя е хората, които желаят да споделят кой каквото знае, пък вярва или не - това е въпрос на друга "тема" Wink Беше ми любопитно да чуя просто, не държа да има доказателства. Hug

# 13
  • Мнения: 445
Между другото - не по темата обаче. При мен провървя. Колежка на майка ми казала да запомня датата, на която усетих първото ритниче в коремчето ми. Запомних числото и на същото родих.

# 14
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Между другото - не по темата обаче. При мен провървя. Колежка на майка ми казала да запомня датата, на която усетих първото ритниче в коремчето ми. Запомних числото и на същото родих.

При мен това не е вярно   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт