Само за пушачи.

  • 229 634
  • 626
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Такаааааа.....Понеже не се причислявам към графата ССФ и доходите ми не бият небесата.....след поредната новина за поскъпване на цигарите,ми щукна една идея..., да си взема машинка за цигари, филтърчета и тУтУн Crazy Laughing


Имате ли някаква идея, дали е по - изгодно....една кутия горе - долу колко излиза...?

Какви видове тютюн има?  Гадничко ли е, или е все едно си пушиш нормална цигара?

Моля, който има опит, нека сподели.

# 1
  • Мнения: 152
С тутун е по-изгодно... ако си купиш машинка, ше губиш време докат я свиеш, а освен това трябва да си купиш и филтри.. шот не вярвам да ти е гот да ти се пълни устата с тутун.
Имам и машинка.. и поне два пакета тютюн в къщи, ама ми минава мерака докат свия поне една... сега обмислям да си купя лула, шот това ше най- хараби ми се струва!

# 2
  • Мнения: 194
За мързела, не ме мързи...., но какво е усещането...и разбира се с филтър.

Мина ми покрай ушите, че 20 цигари излизали около 60 ст newsm78

Тютюнът за лула не е ли по- едър?

Мисля, че има разлика от този за цигарите Rolling Eyes

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
когато бях студент във Франция и аз прибегнах до тютюн и свиване на цигарки. Там открих следното - продаваха "празни цигари". Купувах си тютюн и ги тъпчех. Имаше и машинки за целта, но струваха безобразно скъпо за скромния ми бюджет. Във Варна продават такива машинки и следователно трябва и "празни цигари" да се намират. Виж за тютюна не мога да ти помогна. Спец не съм. Във Фр-я купувах пал-мал.

намерих и снимки

http://www.roll-ups.co.uk/ishop/images/879/ocbtubes500.jpg    въпросните tubes

http://blog.shivaheadshop.co.uk/wp-content/uploads/2009/02/ocb1.jpg  tubes с машинка

http://www.smokeshack.com/ProductImages/rollingmachines/PremierS … atic1Machine3.jpg  машинка

дано съм била полезна! аз съм непушач от около месец...

# 4
  • Мнения: 152
РУМ е хубав... и ароматен

# 5
  • Мнения: 14 897
а освен това трябва да си купиш и филтри.. шот не вярвам да ти е гот да ти се пълни устата с тутун.


Може да си купиш цигаре. Имаше едни такива с въглен, който се сменя.

# 6
  • Мнения: 152
а освен това трябва да си купиш и филтри.. шот не вярвам да ти е гот да ти се пълни устата с тутун.


Може да си купиш цигаре. Имаше едни такива с въглен, който се сменя.

Мдаам, и това е вариант.

# 7
  • Мнения: 58
Ние страдахме от лошо избран тютюн. Иначе преди година уж за проба взехме (от метро) машинка за свиване на дебели цигари и готови свити цигари (празни) с филтър - т.е. трябваше нова машинка за пълнене (а не за свиване). После (от друг магазин) взехме - филтри за тънки цигари (а машинката е за дебели). И т.н. - нещо не се получи, но определено и тютюна не ми хареса - аз си искам нормален, без екстри и без допълнителни аромати.

# 8
  • Мнения: 27 524
Тук е много популярно това - взимат си кутии с 50 празни цигари с филтър и отделно тютюн и с машинката става бързо, лесно и евтино, да.
Други предпочитат само хартийки и си свиват на ръка цигарите без филтър.
Имаме позната, която си свива в тези хартийки чай от лайка  Laughing

# 9
  • Мнения: 194
чай от лайка Crazy?...и пушенето става полезно Mr. Green Joy

Значи аз говоря за машинка за пълнене,не за свиване.

А ако има някой от Варна, дето знае къде има такъв магазин, да каже.

И пак питам, тези, които са пробвали.

Усещането какво е?

# 10
  • София
  • Мнения: 97
не излиза по-евтино, защото първо трябва да се купи машинка за свиване. тя струва между 5 и 20лв. филтрите струват около 1,50лв за 100 броя, листчетата струват 50-60ст. за 50 броя. тютюнът стига за 40-50 цигари и струва 7-8лв. има и по-скъп тютюн. но си има и предимства  - цигарите горят по-бавно, знаеш какво има в цигарата и тютюнът е по-хубав от този, който слагат в цигарите, и пушиш по-малко, защото винаги трябва да имаш свита цигара и едва ли ще ви се занимава постоянно да свивате. може би трябва вечер да си свивате цигари за следващия ден.
приятелят ми пуши такива цигари, но да ви призная винаги си носи и една нормална кутия с цигари. така че не знам дали си струва. може би е индивидуално.

# 11
  • Мнения: 194
liqueur, благодаря за изчерпателният отговор Hug

Мен товамепоблазни, че кутията излизала 0.60ст Rolling Eyes...ама това сигурно е за сметка на качеството на тютюна....

Аз пуша LM и не ми се нрави да има голяма разлика във вкуса.

# 12
  • Мнения: 1 749
Мъжа ми си купува тютюн(ей сега се скъсах от смях...на латиница"мъжа" като тръгна да пиша на бг,ми излиза като "муха" hahaha ,та,как да е),филтърчета и листчета.Излиза доста по-евтино.Пробва се с машинка,но не му беше удобно.Пак ще поскъпват цигарите,така ли? newsm78 Ми аз ще ги отказвам тогава.Ай стига съм им пълнила гушите на алчните булгартабаци!

# 13
  • Мнения: 194
О. Китанче...мамина, златна Tired...Аз всеки път така се заричам...и електронна цигара си купих и пак ги дъвча тез лайна, без извинение ooooh!

И двамата с моята муха Mr. Green, пушим, че взе дебело да става ooooh! Tired

# 14
  • Мнения: 3 405
Бързо става с машинката, ама колко хартийки отиват зян, докато и схванеш начина пълнене на цигарата  ooooh!. После е лесно.

Общи условия

Активация на акаунт