Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk

  • 36 916
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири ( поне аз толкова съм плащала досега ) . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.
 
Могат да се пращат покани за регистрация. Ако се регистрираш от покана получаваш 50 безплатни снимки на които плащаш само доставката. Канещия също получава 50 безплатни снимки. След това поканения също може да стане спонсор, т.е. да покани и той някой,  и така се получавам много добър кръговрат.

До 30 минути след поръчка , може да се влезе в поръчката и да се направят промени!

Доставят се на пощата. По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но те ги оставят в пощенския клон всеки да си ги вземе. Пристигат за около 3-4 дни.
Някой ако го интересува нещо още да пита  Peace

Някой ако иска покана да ми пише на лични мейла си!

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 23:36 от DeCuTa

# 1
  • Мнения: 1 698
Записвам се, тези дни ще пусна първата си поръчка Party

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз поръчах снимките и ги получих за 4 дни - много добро качество за без пари  bowuu

# 3
  • Мнения: 4 916
Как ги доставят?

# 4
  • Мнения: 522
Имам пуснати две поръчки със снимки и една с тетрадка.

по пощата ги доставят.

# 5
  • Мнения: 85
Записвам се и аз bowuu
Поздравления за хубавата тема   bouquet  
Аз чакам поръчка от 22.09 Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 337
На мен ми ги бяха пуснали директно в пощенската кутия.

# 7
  • Мнения: 1 698
Може ли някой да обясни как задавате тетрадките със снимки?

# 8
  • Мнения: 135
Аз нещо не разбрах Embarassedако може повече инфо newsm78колко снимки колко струват...

# 9
  • Мнения: 522
Може ли някой да обясни как задавате тетрадките със снимки?

Отиваш на     * Cards & stationery от там на Photo Notebooks избираш на корицата как  да са подредени  снимките и после следваш стъпките. Можеш да избереш листите с квадратчета, редове или без редове да са.

# 10
  • Мнения: 522
Аз нещо не разбрах Embarassedако може повече инфо newsm78колко снимки колко струват...

50 снимки струват 0,00 , а плащаш само доставката от 1,99 лири.

# 11
  • Мнения: 46
С времето ще допълва първи пост за да я оформя максималко ясно за всички  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 168
Добре ако искам 150 снимки + 50 безплатни колко ще е доставката някой има ли на представа.Видях , че над 150 снимки цената е 0.08  обаче размера нещо не го схващам по наше 9/13см. ли е? newsm78

# 13
  • Мнения: 85
Имам пратен и код  /не знам обаче дали е личен  newsm78/
http://m.my.email-photobox.fr/nl/jsp/m.jsp?c=d801e760bf43cc4a54 за 50% намаление на  албум с  място за 400 снимки  за 7,50 Е. Дано не греша , но ми прилича на албум newsm78.

# 14
  • София
  • Мнения: 179
www.photobox.co.uk
Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири ( поне аз толкова съм плащала досега ) . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , както мат или гланц.
Могат да се пращат покани за регистрация. Ако се регистрираш от покана получаваш 50 безплатни снимки на които плащаш само доставката. Канещия също получава 50 безплатни снимки. След това поканения също може да стане спонсор, т.е. да покани и той някой,  и така се получавам много добър кръговрат.
Доставят се на пощата. По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но те ги оставят в пощенския клон всеки да си ги вземе. Пристигат за около 3-4 дни.
Някой ако го интересува нещо още да пита  Peace



Десита, искаш ли да ме поканиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт