За акито на беба?

  • 543
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Ние се кърмим успешно. Малка Жанета е на 40 дни вече. Наддава добре. НО от извесно време забелязвам в акото и нещо зеленко. А днес вече е доста и се притесних. Педиатърката ми каза че беба растяла. От другаде чух че като настинело ставало зелено акото. Не цялото е зелено, а си е жълтичко с някакви зелени точки (уф как го описах!). Имам ли поводи да се притеснявам? Защо е такова? Хайде пак помагайте мамчета! Само това аки ми в главата днес цял ден!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Няма пробелме, ако разбира се няма и симптоми на болест.
Изпраженията на кърмените бебета могат да имат най различни цеветове и нюанси Wink Много зависи с какво се храни майката.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 242
И на моя син понякога са му зелени, даже със слуз. Педиатърката ми каза, че щом няма кръв не е нищо обезпокоително.

# 3
  • Мнения: 3 926
Дори и да е цялото зелено, както са ти писали по-горе, няма да се тревожиш. Виж, ако е зелено и зловонно... (ама да смърди на развалено, разбираш ли) тогава може да се замислиш за проблем. Иначе до скоро и аз смятах, че зеленото е повод за притеснение, но от нашите мами научих, че всъщност акито като поседи на въздух се окислява и позеленява тук-там. Това всичко, благодарение на едни жлъчни сокове и разни други съставки в него Wink Така че - СПОКО Grinning

# 4
  • Мнения: 2 467
10x мамчета!
Все акита ми в главата тия дни! И тия теории че беба настинала. затова зелено ме шашкат допълнително! А иначе зловоние няма, така че - здрави сме Simple Smile))))))
Шашната мама съм си аз, знам си!

Общи условия

Активация на акаунт