кърмене и антицелулитни процедури

  • 1 514
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Четох във форума за антицелулитни процедури като целутрон, LPG и т.н. , според изказаните мнения въпросниет процедури са вредни. Въпроса ми е - има ли такива процедури които да не са вредни и да не се отразяват на кърмата, или принципа на всички е един и вредата е сигурна? А освен това колко време след секцио може да се почне "терапията"?

# 1
  • Мнения: 6 243
Теоретично някои от съставките, съдържащи се в антицелулитните продукти, не се препоръчват за прием при кърмачки - например кофеина. На пактика става дума за незначителни количества, които не могат да повлияят състава на кърмата.

За антицелулитните продукти мисля, че няма значение какъв метод за раждене е предпочетен - щом решиш, че си готова за това, почвай. ЛПДжи макаж не съм правила, идея нямам.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе...вредни newsm78Чак пък толкоз токсини, аз да не съм ТЕЦ, та да съм трупала, трупала.....То всеки си решава сам.Аз ходих на целутрон и кърмех.Всичко беше наред с кърмата, бебето и ефекта от целутрона.Мажа се и с кремчета против целулит.
Що се отнася до времето след раждане, независимо как, хубаво е да се поизчака няколко месеца, да се повъзстанови тялото и хормоните да се поуталожат.Моята козметичка категорично отказа да ми вземе парите за целутрона, когато бебко беше на 3 месеца.Каза да ида, като стане на 5-6.Така и направих.Ефектът още си стои Flutter

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Целутрона какво е точно, баджуните ли ти тресат? И аз искам да махам буци!  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 5 255
Направих серия процедури LPG - не съм забелязала проблем, а продължавам да кърмя.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Целутрона какво е точно, баджуните ли ти тресат? И аз искам да махам буци!  Twisted Evil
Точно.Опасват ти краката, дупарата и корема с едни каиши и ти пускат ток #CrazyХихихихи, не бе, не е толкоз гадно.Все едно иглички имаш, нещо подобно.Ако имаш парички за LPG, казват, че е по-ефективно.Аз не съм го пробвала, щото вПлевен няма Sad

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Малеее, Белиндо, кво си гадже!!!  Shocked  Laughing Сега ти видях аватара!  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Малеее, Белиндо, кво си гадже!!!  Shocked  Laughing Сега ти видях аватара!  Wink

Мани, мани...мъжемелачка Flutter
 hahaha hahaha hahaha

# 8
  • Мнения: 6 243
Малеее, Белиндо, кво си гадже!!!  Shocked  Laughing Сега ти видях аватара!  Wink

Мани, мани...мъжемелачка Flutter
 hahaha hahaha hahaha
Тъй, тъй, всичко ще си признаеш ти...
И да не си признаеш, ние помним кой рева за  luvbed  Wink
(И аз искам да стана такава мъжемелачка, ама с искането ще си остана, че тоя моя пусти лаком г...з  Banghead)

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз още рева  newsm45, ама нЕма кой да ми пусне smile3514

Спамърки гадни hahahaБу, действай newsm28

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Туй ако е от целутрона, отивам да ме друсат и мен!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 547
Екстра парче, страшна работа!  tooth tooth

Това бедро от кърмене ли го заформи?  ppp

# 12
  • Мнения: 1 383
Аз съм голям фен на антицелулитните процедури, правя ги всяко лято след като приключих първото кърмене. Мнението ми е , че е по-добре да се изчака с процедурите. Първо, има обилно мазане с препарати, с или без кофеин, това е химия, която попива върху големи участъци кожа; второ, изхвърлят се токсини, които могат да преминат в кърмата. По тази причина и не трябва да се правят разтоварващи плодови дни /това ми го е казвала д-р Емилова, не че съм и фен, но веднъж съм ходила да гладувам при нея/. Изобщо, има ли някакво колебание, предпочитам да действам в мой ущърб, отколкото на детето.

Общи условия

Активация на акаунт