Да повярвам ли на ирисова диагностика???

  • 68 225
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Тук има много информация за ирисовата диагностика
www.irisovadiagnostika.start.bg
И аз се интересувам. Плевен ми е далече. Но ако някой е ходил на такъв лекар в Пловдив (евентуално в София) нека за разкаже впечатленията си. 

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също бях на ирисова диагностика при Никола Алексиев и ми изписа билки, но стана така, че не мога сега да ги пия, и вероятно не е тук мястото, но не знам къде да пиша и за това. Мисълта ми е такава, че мога да продам билките на човек който си купува билки от там или тепърва ще си купи.Купила съм всичко за 80 лв. но ще ги дам за 60, а може и по-отделно, като доставката е за моя сметка. Имам билки за : бъбреци(камъни и възпаления),черен дроб и жлъчка,щитовидна жлеза(нерви, сърце,депресия,страхова невроза и др.),специална 3-дневна схема за изчистване на камъни в жлъчката,билкови хапчета за възпалени яйчници,билкови хапчета за стави, кости, билки за остеопороза, артрит, имам всичко по 2 пакета , като един пакет билка стига за 2 месеца. Извинявам се ако прозвучи като реклама, но могат да помогнат на някои вместо да стоят вкъщи.Ако има желание някои да ми пише.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 263
Без хапчетата за яйчниците, абсолютно същото имаме и ние и приятелите ни, той май лекува всички за едно и също:))

# 48
  • Мнения: 1 842
Да повярвам ли на ирисова диагностика???
Аз не и вярвам. Peace

# 49
  • Мнения: 15
Темата е стара, но сигурно още много хора ще я прочетат. Ходили сме с мъжа ми при Никола Алексиев. Останахме втрещени от нещата, които позна. Позна алергии (конкретни), операция (къде, кога), удар (точно къде, а няма белези) и болест, която ми откриха срещу изследвания за 500 лева. Никой не ви кара да купувате билките насила. И още повече срещу 20 лева поне получавате насока към какви специалисти да се обърнете. Аз пия билките защото на мен ми действат. Но това е индивидуален и личен избор. За мен това е единственият ирисодиагностик в България. Другите са шарлатани.

# 50
  • София
  • Мнения: 864
Значи ако правиш нещо без да вярваш в него и мислейки си, че няма да ти помогне или е шарлатанство- НЯМА ДА ТИ ПОМОГНЕ!
Тези неща не са за всеки:)

# 51
  • Мнения: 1
Аз преди 1 месец бях при него с брат ми и ни позна неща, които не всеки има, като например както каза жената в предните постове, без видими белези и няма от къде да знае. Нали да кажем, че за черен дроб, жлъчка, щитовидна и бъбреци почти на всеки може да каже, защото най-често не функционират както трябва. Но например брат ми се чувства добре, без особени заболявания или каквото и да било, г-н Алексиев му каза, че са си добре, имат леки наченки като да не фунцкионират ок, но като цяло са си добре, тоест не му е казвал, че при него са зле. Да не говорим, че на мен ми позна по-голямата част от нещата и пия всичко от 1 месец и виждам ефекта, ще продължа да ги правя нещата поне още 5-6 месеца, за да оздравея, защото заболяванията, които лекувам лекарите ми казаха, че нямат лекуване. Даааа ама не, ако се намерят първоизточниците и се лекуват, а не симптомите, както лекуват фармацевтичните медикаменти, всичко може да се излекува. Според мен е много логично щом не ти функционират правилно в тялото - бъбреци, черен дроб, щитовидна жлеза, жлъчка да ти се обаждат тук и там болежки и разни коварни заболявания. Наистина е играчка  - вариш,цедиш,пиеш, но на каква цена ? Естествено за да живеем пълноценен живот трябва да сме здрави, е аз не съм живял пълноценно в последните няколко години. Постоянно съм зле и за пръв път се чувствам добре от години ( това е след като започнах да ги пия билките ). Ако някой се интересува, не съм платен писач, нито приятел на г-н Алексиев, просто споделям мнението си за човека.

Поздрави,
Стефанов!

Общи условия

Активация на акаунт