Съседката?

  • 4 601
  • 34
  •   1
Отговори
То е ясно че и в тази тема ще има малко татковци та въпроса ми е към мамите:
Забелязвате ли мъжете си да поглеждат настрани?
Предлагат ли си услугите веднага ако съседката спомене че има нужда от нещо?

# 1
  • Мнения: 7 186
Ми той ако се заглежда по съседките или е съмнително услужлив към тях значи би трябвало да е геронтофил! Wink
Нашите съседи са основно пенсии... Tired
А ти защо питаш? newsm78

# 2
Не на всички съседите са пенсионери.................

# 3
  • Мнения: 3 394
ами , от едната си страна имаме фирма за поправка на някакви електрически неща (как ли оцеляват newsm78), а от другата 2 баби-на 84 и 62 г (много са печени, старата пуши цигарки и пие кафенце, а младата само ми угажда)!

Не съм виждала мъжа да поглежда някои от изброените Mr. Green

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ние имаме класическа съседка-обожава да застане на парапета на стълбите по къс пеньоар с почти нищо под него и да тръгне да подвиква на някой два етажа по-долу. Ама тя често и мигрени има. А какъв меден загорски гласец вади...
Най-обича да се разпее към мъжа ми- "Никиииииии"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз съм просто и невъзпитано момиче.
Няма лошо - целият блок жали мъжа ми какво прави с тая конфликтна скандалжийка (с мен, не със съседката).  Mr. Green

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 288
Нашата съседка е сама с дете. На 56 години е и е абонирана за моя мъж - бушон да види, бормашината да види, нивелиране да направи - щото много ми е умеятелен и майстор мъжо.
А го пускам ...

# 6
  • Мнения: 176
naste sasedi ot dveta strani sa na dosta sredna vazrast nooo ima edna palavnica nad nas ama 4ak pak tolkoz mmmmm neznam  newsm12 ina4e e yslozliv

# 7
  • Мнения: 2 242
че ти да не би да си забелязал мъж дето се не заглежда – да го метнеш насам ей newsm76! Или въпроса ти е дали ние забелязваме, че всички се заглеждат newsm47.

Ване (уф ти да не си мъж ми бре) я си кажи пиле болката. От де такива въпроси ти се въртят в главата newsm78.

# 8
  • Мнения: 7 186
Ване (уф ти да не си мъж ми бре) я си кажи пиле болката. От де такива въпроси ти се въртят в главата newsm78.

Ъхъ...да не ти се точи някоя комшийка? newsm53

# 9
  • Мнения: 3 611
Мисля, че успявам да уловя мъжа си, когато поглежда накъдето и да било и да го насоча в "правилната посока".
Хем го следя, хем не го паzя.
Старая се да не го ограничавам... всеки е човек, всеки може да се поддаде и да сгреши. Не всичко опира до акъла в главата.

оф, накъде е темата, къде аz се отнесох.... ooooh!

Ми моят помагаше на комшийките, докато бяхме в старото жилище и нямаше проблем. Освен, че бяха стари, то го и поzнаваха години преди аz да се zапоzная с него. Ако са се искали.... да се бяха вzели.   Laughing Crazy

Всъщност zависи....
супер бих се иzдраzнила, ако усетя "нещо по така" към някоя - пък било тя и комшийка.

Тогава определено бих направила всичко по силите си, но бих ограничила достъпа му до "въпросната съседка". (ако все още си струва, раzбира се)

# 10
  • Мнения: 5 468
Моят мъж, горкия, си няма късмет. До нас живее един стар ерген на 55 години. Отсреща семейство на по 60 г. Под нас една пияница, дето изпотрошава входа, когато се напие, а над нас две момиченца на по 13 години някъде. Няма мацки в нашия вход hahaha...

# 11
  • Мнения: 1 417
О, моя е случил на съседка WinkЕдна 19-20г. готина мацка, която ходи с полички от които и се вижда кръста, а и в деколтето  - господ дал Simple Smile
Абе, аз като я видях и му викам - ти видя ли каква фолк звезда имаме за съседка? - та може да придобиете представа за какво говоря. Ама, тя става когато ние сме на работа и се прибира, когато вече сме се гушнали, така че не ме притеснява присъствието и поне за сега... Simple Smile

# 12
  • Мнения: 242
Нашата съседка е сама с дете. На 56 години е и е абонирана за моя мъж - бушон да види, бормашината да види, нивелиране да направи - щото много ми е умеятелен и майстор мъжо.
А го пускам ...

Ама зависи от съседката  Laughing

# 13
  • Мнения: 242
То е ясно че и в тази тема ще има малко татковци та въпроса ми е към мамите:
Забелязвате ли мъжете си да поглеждат настрани?
Предлагат ли си услугите веднага ако съседката спомене че има нужда от нещо?

Долното малко го сгреших, така е като негледам и пак "Ами зависи от съседката"

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
  Моят мъж е малко като "кон с капаци". Почти никога не забелязва когато някой около него му се натяга и той не се оглежда настрани.
  Още като студенти бяхме гаджета и си спомням как цялата му група знаеше, че една колежка го харесва, а само той горкия не беше забелязал.
  Имаме една съседка, която излиза по къса прозрачна нощничка да си изхвърля боклука - реакцията му беше "Абе, тая да не е луда?"

Общи условия

Активация на акаунт