...малко ми е неудобно...

  • 2 391
  • 2
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...но реших да ви попитам...
незнам дали сте видели тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43116.0
Става дума за радиопредаването, което правим от името на форума. Главно заради това пускам и темата тук. 

Следващото предаване ще бъде за проблемите по време на бременост, раждането и първият месец на бебето. Вече събрахме доста неща, но знам, че винаги ще има нещо за което не сме се сетили на момента.

Някои от вас са минали през ужасни изпитания и са се сблъскали с проблеми за които повечето хора не подозират. Идеята ми да пусна тема и тук беше породена най-вече от това, че вие - хората с този горчив можете да помогнете на някой да се спаси от това.

Не става дума да се разказват лични истории...не искаме да обвиняваме лекари....защото целта ни е да дадем информация преди всичко. Само така можем да сме полезни...

благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 591
Момичета, аз също искам да ви призова да подкрепим Реза и предаването.
Ако искаме нещо да се промени, то няма да стане ако стаяваме болката си и не даваме поне частица от опита си за да не минат и други майки през това, което ние сме минали.
Изписват се страници кой доктор колко е некадърен...ами споделете - кои бяха грешките и пропуските за да може останалите майки да не минат по вашите стъпки.


# 2
  • Бургас
  • Мнения: 959
Да, прочетох обстойно темата в другия форум, това е проблем ,който живо ме вълнува; а и аз все пак си имах недоносено бебе за около месец...Просто незнам какво мога да добавя, предложеното от останалите момичета е обстойно, стройно и много компетентно.
За жалване, мога да се жалвам- нямаше сърфактант в Бургаската болница, няма и в повече от половината в страната, предполагам.Наистина освен в София шансът за много  недоносените деца да оцелеят е минимален.
Незнам, ако се сетя нещо, ще пиша.
А после ще си изтегля предаването да го слушам, в Бургас май не се хваща това радио.
Успех на организаторите, страхотни сте Hug

Общи условия

Активация на акаунт