Вашите деца правят ли така??????

  • 590
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте мами.

Искам да споделя с вас моя проблем с дъщеря ми / вече почти 2 годишна/...
В самото начало като беше бебенце преди да заспи, беше едно мирисане на презрамки, сутиени, ръкави. Сега този навик вече го няма, се появи нещо съвсем невероятно. Бъркане подмишниците, едно щипане, иска и се ръцете и да са там. И това докато заспи... Пробвах с дълги ръкави, ама се къса от рев.
С мъжа ми се виждаме в чудо. Ту при него, ту при мене.
Много е неудобно когато сме някъде навън.
КАТО ТЕРМОМЕТЪР, МЕРИ ЛИ МЕРИ  Laughing Laughing Laughing
Да допълня тя спи на отделно легло.

Моля ви, дайте ми съвет!!!!!!!!

# 1
Zdravei za parvi pat 4uvam takova ne6to,za koeto pravi va6eto detence.Ne moje li da zaspiva s nqkoq igra4ka naprimer vmesto va6ite ra4i4ki i podmi6nici?Moje bi ot malka taka ste q nau4ili.Moje s te4enieto na godinite i tozi navik da premine.dovijdane.

# 2
  • Мнения: 816
Мойта пък щерка вече почти три години ме пипа по лицето и косата. Не може да заспи ако не си е навила пръстите в моите кичури. Нощно време така гадно ме скубе ( без да иска, разбира се), че полудявам Twisted Evil Дори се бях подстригала къса коса , но тя пак не се отказа от навика си. И друга коса не признава newsm78
На кумувете пък синчето се успокоява и приспива чоплейки ги по ръцете им. На баща си чак до кръв човърка дзверчето #Crazy
Всяко си има начини за успокоение...надявам се да ги забравят някой ден ( макар че тогава  може да ми залипсват Rolling Eyes ).

# 3
  • Мнения: 2 952
Де да можеше да си каже ...може да е гледала нещо и да и е влезло в съзнанието ....може да  иска  да и поникнат крилца  като в някое  филм4е или картинка ...ако можеха да обясняват само ..... Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, още ли заспивате на ръце? Не е ли време да се научи да заспива сама вече? Аз лично нямам този проблем, понеже малката някъде на година и месец-два беше научена, че вечер има 10 минути на галене и говорене на приказки и после си ляга сама в креватчето. Спи на тъмно, никакви лампи и щуротии....На тази възраст децата са пластични и лесно могат да бъдат научени на разни неща. Защо не пробвате да заспива така, като й оставяш да речем твоя тениска или нещо, което да мирише на мама? Може би първите дни ще протестира, но вече мисля, че разбират и може да обясниш, че сега идва Сънчо и е време за сън?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Моята дъщеря ме пипа по очите(трябва а ги държа затворени) или по веждите. Още не можем да се отучим от това.

Общи условия

Активация на акаунт