За сока от ябълка за бебчо

  • 1 529
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 529
Ох, мили мами, много се уплаших!
Скоро бебчо навършва 2 месеца и аз започнах да му давам прясно изцеден сок от ябълка, като започнах с една чаена лъжичка, а днес сме на 4. Избирам му от тези големите, сочни, жълти ябълки, сокът от които като се изстиска и е в контакт с въздуха придобива един такъв тъмен кафеникав цвят...Дадох му лъжичките към 10.30 сутринта, после яде в 12 и после след ядененто в 15ч. на което малко попреяде, изплю малко тъмнокафява течност. Веднага се обадих на лекарката и тя каза, че е от сока, ама аз така се изплаших да не е кръв примерно...

Случвало ли ви се е подобно нещо?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Наистина е от сока, не се притеснявай.
Когато започнеш със соковете от моркови и оранжево може да плюете. Сега и акото може да се промени, така че спокойно.

# 2
  • Мнения: 76
Спокойно мамче,
както вече са ти казали - от сокчето е. Понеже пиете по много малко, още не си забелязала че още докато се приготвя, сокът леко започва да покафенява. Няма страшно и приятно пийване!

# 3
  • София
  • Мнения: 9 456
Така е, нормално е. Просто ябълката се окислява на въздух страшно бързо и променя цвета си. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 529
Благодаря ви, вече се поуспокоих Simple Smile , защото  досега не изплю пак кафяво, а вече си легна след банята и храненето в 21ч.
Ама много съм параноична значи, а той си беше спокоен и активен и никакви признаци за неразположение нямаше...Голяма съм паника, добре че сте вие Grinning

# 5
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не се притеснявай, тепърва ще почне да плюе "всякакви цветове течности" в зависимост какво сокче е пил. А от ябълката е кафяво и ако капне някъде петното също е кафяво, не се притеснявай, натуралните, прясно изцедени сокчета от ябълка  потъмняват почти веднага.

Общи условия

Активация на акаунт