Списък на школи,курсове,спортни занимания за деца

  • 188 520
  • 603
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 21 272
  Знаете ли нещо като лятна школа по танци в София, да е подходящо за петгодишно момиченце?

Последна редакция: ср, 06 апр 2011, 16:50 от Iris04

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
и аз се интересувам от школа по китара... но в София !?

# 332
  • Мнения: 199
Момичета, а някой чувал ли е къде може да се запише дете на езда - беше ми детска мечта и сега ми се иска да запаля детето... ако прояви интерес разбира се.. нямам идея какви ли са цените, възрастовата граница и тн - предполагам само, че би било скъпо удоволствие.....
Само проучвах, все още не съм пробвала лично, но ето какво съм набелязала: http://www.nationalhippodrome.com. Незнам от каква възраст взимат деца, големият ми син е на 3г5м и казаха, че може да го заведа. Срещах добри отзиви в нета.
На тези не съм звъняла, но може да провериш, пише, че обучават и деца.
http://www.ezdabg.com/
http://www.stgeorge-riding.com/index.php?page=school
Ето и тук:
http://zadecata.com/index.php?page=0_20_5_0

# 333
  • Мнения: 3 405
И още един въпрос за школа във Варна - къде има школа по пеене за малки деца, около 4 годишни?

# 334
  • София
  • Мнения: 1 418
и аз се интересувам от школа по китара... но в София !?

Школа по китара има в читалище Средец на бул. Борис ІІІ, но е за минимум 13-годишни. В Зона Б-5 има много добър учител по китара, но не е школа, а частни уроци.

# 335
  • София
  • Мнения: 1 418
Момичета, а някой чувал ли е къде може да се запише дете на езда - беше ми детска мечта и сега ми се иска да запаля детето... ако прояви интерес разбира се.. нямам идея какви ли са цените, възрастовата граница и тн - предполагам само, че би било скъпо удоволствие.....

Една приятелка води детето си на езда в Борисовата градина. Мисля, че е 15 лв на занимание, нещо такова.

# 336
  • Мнения: 3 405
Въпрос за уроци по китара:
Знаете ли школа към читалище или детски комплекс във Варна, където да има уроци по класическа китара?

И още един въпрос за школа във Варна - къде има школа по пеене за малки деца, около 4 годишни?

Аз намерих инфо по моите въпроси, поствам го тук и за други питащи:

Народно читалище "Отец Паисий"

гр. Варна, ул. "Братя Бъкстон" № 12А


Детски клуб ”МНОГОЗНАЙКО”
Школи по:

   1. ПИАНО и солфеж - преподавател Дарина Христова
   2. КИТАРА и солфеж - преподавател Владимир Влаев
   3. ЦИГУЛКА и солфеж - преподавател Людмила Николчева
   4. АКОРДЕОН и солфеж - Емил Илиев
   5. Арт ателие ”РАКУРС” - Любка Бонева
   6. Детски танцов ансамбъл ”ЗОРНИЦА” - гл. худ. р-л Стефан Желязков
   7. Школи по народни  инструменти
   8. ГАЙДА - преподавател Петър Станков
   9. КАВАЛ - преподавател Димитър Ангелов
  10. ГЪДУЛКА - преподавател Алдомир Козарев
  11. ТАМБУРА - преподавател Даниела Инджова
  12. НАРОДНО ПЕЕНЕ -  преподавател Ирена Петкова
  13. Вокална формация ”БЪНДЖИ  СИНГЪРС” - худ. ръководител Тома ЕзекиевТанцово студио ”КАРМА” - балетен педагог Теодора Станева
  14. Балет ”ЛИДЕР” - ръководители Олена Сотирова и Лариса Хилкова
  15. Театрално студио ”МОНТФИЗ” - худ.  ръководител Бистра Марчева

# 337
  • Бургас
  • Мнения: 380
къде в бургас има курсове по английски за 3-4 годишни деца?

# 338
  • Мнения: 3
Здравейте, въпроса ми е към всички мами от Варна на 4г. момченца... На какви спортове и занимания ги водите и къде?

# 339
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Здравейте, въпроса ми е към всички мами от Варна на 4г. момченца... На какви спортове и занимания ги водите и къде?


И аз съм в същото положение. Имам син на 4 години и той посещава в градината уроци по английски и танци. На танци го записах, заради факта, че беше единственото подходящо за неговите години, в което да има движения. Сега съм решила да го пробвам и за мини тенис на корт. Говорих с треньорката по телефона и тя каза, че сега събират група от четиригодишни. Ще го заведа другата седмица и ако му хареса, ще го водя. Целта ми е да спортува нещо, което ще му достави удоволствие и да се забавлява. Дали това е спорта за него - не знам, но трябва да почнем отнякъде.  Пределно ми е ясно, че е малък за повечето спортове, но поне да изразходва енергия някъде.

# 340
  • София
  • Мнения: 5 171
Школа по китара в София  има в читалището "Вапцаров", на бул Цар Борис III , близо до автогара Овча купел.
Бях на продукцията им и съм във възторг- такъв скромен учител, а такава любов и всичко, което се очаква от децата беше култивирал....
Освен това бях на същата продукция и миналата година и помня децата какво са правели тогава. Имат огромен  напредък!
Цената там е от най-ниските възможни. (ако съдя по цената на курса по английски Simple Smile )

Моля, препоръчайте качествени курсове/клуб по стандартни или модерни танци, търся на професионално ниво, увличащи, за момиче на 9 години (ходило е на танци в чужбина и тук е имало 2 неуспешни опита да продължи)

# 341
  • Мнения: 716
Препоръчвам http://steamdance.com/ . Дъщеря ми ходи в групата в 34 училище и сме доволни.

# 342
  • Мнения: 3
Luska,  kude e tozi mini tenis  na kort i niakakuv telefon i podrobnosti kolko puti v sedmicata se poseshtava, kolko se plashta?

# 343
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
Момичета, а някой чувал ли е къде може да се запише дете на езда - беше ми детска мечта и сега ми се иска да запаля детето... ако прояви интерес разбира се.. нямам идея какви ли са цените, възрастовата граница и тн - предполагам само, че би било скъпо удоволствие.....

Една приятелка води детето си на езда в Борисовата градина. Мисля, че е 15 лв на занимание, нещо такова.

 PeaceСтадион Славия също има - аз се интересувах, че моята щерка все затова говори, а се запали и от едно нейно приятелче още повече  Peace

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Школа по китара в София  има в читалището "Вапцаров", на бул Цар Борис III , близо до автогара Овча купел.
Бях на продукцията им и съм във възторг- такъв скромен учител, а такава любов и всичко, което се очаква от децата беше култивирал....
Освен това бях на същата продукция и миналата година и помня децата какво са правели тогава. Имат огромен  напредък!
Цената там е от най-ниските възможни. (ако съдя по цената на курса по английски Simple Smile )

Моля, препоръчайте качествени курсове/клуб по стандартни или модерни танци, търся на професионално ниво, увличащи, за момиче на 9 години (ходило е на танци в чужбина и тук е имало 2 неуспешни опита да продължи)

Много  благодаря за тази новина!!!   bouquet Имаш ли впечатления от каква възраст започва обучението там !? Дали разполагаш с някакви телефони...

Общи условия

Активация на акаунт