Малка черна рокля-от къде?

  • 718
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 440
Здравейте на всички.
Следващата седмица съм канена на официален коктейл и ми трябва рокля. Искам да е черна и универсална, за да мога да комбинирам различни аксесоари. Близнаците ми са на 3 месеца и мога да ги оставя с бавачка или баба за не повече от 2-3 часа, което ми е крайно недостатъчно за обикаляне по магазините.
Имам доста страхотни костюми, но на въпросното мероприятие мога да ида само с черна рокля.

Много, много предварително благодаря на всеки!

# 1
  • Мнения: 1 381
ами незнам колко бюджет си приготвила. Тук до работата ми видях няколко модела черни рокли, имаше и с мъниста> Значи бутика е на ул. Аксаков, като свиеш по Раковска към зала България почти веднаг аот дясната страна. Мисля че бяха около 100 лв, но не помня.

 Всъшност незнам дали си от София. 

# 2
  • Мнения: 440
Благодаря Ева!
Някъде около 100-150 лева мога да отделя.
Да, от София съм.

# 3
  • Мнения: 1 381
ами тогава можеш да погледнеш в това бутиче. то е едно малко такова. Обаче вътре има един гей- много е готин как ти обяснява дали ти отива или не. Голям е сладур. Ако не си го разбрала къде е питай пак.

Даже може да отскоча в обедната да ти кажа кво по точно има.

# 4
  • Мнения: 440
Благодаря ти предваретелно, ако не те затруднява, че време не остана!

# 5
  • Мнения: 1 381
вчера не можах да отида, че имахме много работа, но днес отидох.
Значи - само две са останали.
Едната е съвсем обукновена права с късо ръкавче и малка цепка отпред на лявото краче. ПО скоро е офис тип и нещо много изкуствена ми се видя материята.
Дригата е по официална 99лв- Горната част е тип потник с V- диколте, обкръжено с черни мъниста. Права на долу май малко под или около коляното. Също има малка отворена цепка, която е обточена с мъниста. Обаче размера е 44 БГ. Ако си слабичка ще ти е голяма.

Общи условия

Активация на акаунт