За буквите в Кредора

  • 3 236
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Кажете ми моля ви,мацки , къде се намира буквата "ch" ,стига съм я писала ве4е с "4" , също така и "ер малък"'и "иу"  Embarassed .Гледам,4е не съм само аз,така 4е мисля,4е ще е полезно да ни светнете.Вси4ки клавиши изредих и не ги намирам на 4ервение Кредор,за някой букви трябва да сменям с жълтия... Confused
Благодаря много!

# 1
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Ч е в ляво до цифрата 1
Ь е латинското -X
Ю е между enter и @
Дано ти го обясних правилно

# 2
  • Мнения: 1 959
Ч е в ляво до цифрата 1
Ь е латинското -X
Ю е между enter и @
Дано ти го обясних правилно
Ех как ме изпревари тъкмо пишех.Може ли малко оф от темата на мен ми изчезна квадрачето можете ли да ми кажете как да го инсталирам на ново.Мимка сори за офа от темата

# 3
  • Мнения: 2 195
Значи за "ч" и "ь" разбрах,обаче иу-то,не го намерих.@ ми е на цифрата 2...какво има нарисувано на клавиша?
Ел,и на мен често ми изчезва,после само се връща.

# 4
  • Мнения: 2 825
Мимката, я пробвай клавиша между левия sift и буквата z .... мойто е там

# 5
  • Мнения: 1 959
Пробвай този вариант като натиснеш квадрачето ти дава най отдоло "схема на клавиатурата" ако това не става ю-то се намира на реда на латинските букви A,S,D,F,G,H,J,K,L,;,'следващия клавиш е ю-то и после следва ентер ако е на латиница клавиша за ю показва този синвол #

# 6
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Кажете ми моля ви,мацки , къде се намира буквата "ch" ,стига съм я писала ве4е с "4" , също така и "ер малък"'и "иу"  Embarassed .Гледам,4е не съм само аз,така 4е мисля,4е ще е полезно да ни светнете.Вси4ки клавиши изредих и не ги намирам на 4ервение Кредор,за някой букви трябва да сменям с жълтия... Confused
Благодаря много!
ч при мен е Shift + ,
Ч e Shift + .
ю е Alt + горе до нулата тирето

# 7
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
 Thinking хм-хм
Май става само с налучкване Мимка

# 8
  • Мнения: 221
При мен не работи нито един от изброените... Cry

# 9
  • Мнения: 4 244
Кажете ми моля ви,мацки , къде се намира буквата "ch" ,стига съм я писала ве4е с "4" , също така и "ер малък"'и "иу"  Embarassed .Гледам,4е не съм само аз,така 4е мисля,4е ще е полезно да ни светнете.Вси4ки клавиши изредих и не ги намирам на 4ервение Кредор,за някой букви трябва да сменям с жълтия... Confused
Благодаря много!
ч при мен е Shift + ,
Ч e Shift + .
ю е Alt + горе до нулата тирето
Розе, немските клавиатури има различна постановка на клавишите
Аз лично си инсталирах Флекс Тайп и се оправям така, иначе преди превключвах компа на ЕН и после в Кредора на ВР и ми излизаха буквите на английската клавиатур

Пускам ви тук отгоре надолу и от ляво надясно една английска клавиатура с ВР
малки букви                     главни букви
ч 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 - =   Ч ! @ # $ % ^ & * ( ) І +
я в е р т ъ у и о п ш щ     Я В Е Р Т Ъ У И О П Ш Щ
а с д ф г х й к л ; ' ю        А С Д Ф Г Х Й К Л : " Ю
ю з ь ц ж б н м , . /          Ю З Ь Ц Ж Б Н М < >  ?

# 10
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
А някой ще ми каже ли за главното ч, така и не мога да го намеря, не става с бутона за главни букви .

# 11
  • Мнения: 4 244
А някой ще ми каже ли за главното ч, така и не мога да го намеря, не става с бутона за главни букви .
Доре, не става ли както аз ги зададох?

# 12
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Розе, немските клавиатури има различна постановка на клавишите
Това ми е пределно ясно. Дадох й обаче и моите варианти, нека опита, току виж налучка нещо.

# 13
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
А някой ще ми каже ли за главното ч, така и не мога да го намеря, не става с бутона за главни букви .

Става със Shift + ч

# 14
  • Мнения: 508
Моето е с бутона 3а главни букви ,на бутона точка,главно Ч,а малко ч,на 3апетайката.А а3 нямам 333ьььь

Общи условия

Активация на акаунт