Такова нетърпение ме е налегнало до раждането!Саклет!

  • 1 405
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
Ве4е  се  4удя какво да правя , вси4ко ми омръзва , интернета ...ТВ...спане...4акане ....отег4авам се ....не минава  времето ....аа   да не  забравя и  ядене ...и после мислене колко тежа .....боли ме главата ...краката ....искам да  раждам ве4е!! #Crazy   

Изобщо защо пускам тема като тази незнам , тя  сигурно е отег4ителна като настроението ми ....може да е временно ...хванало ме е нещо ..иде ми да  се бръмна някъде...незнам... #Crazy

Ако  ви е  ску4на темата , сори...не отговаряйте , а  ако има и  други като мен , пишете та да не ме е  яд  4е съм сама ...хаха hahaha успокоява ....

# 1
  • Мнения: 7 186
И мен ме е хванал съклет, пък и ми тежи вече и гърба ме боли...ужас.
Искам да ми олекне вече и да се почувствам и аз като бял човек. Tired
Освен да се радваме на свободното време, което ни остава, щото после може и да поразредим посещенията във форума. Peace

# 2
  • Мнения: 287
 Laughing LaughingМи да ти изпратя моя син за малко да разнообрази сивото ти ежедневие. За един ден престой с него ще ти се прииска да не раждаш скоро newsm78 smile3511 smile3533

# 3
  • Мнения: 179
и аз съм така!бях толкова спокойна до сега,но явно наближава МОМЕНТЪТ и започвам да се разстройвам от дребни не6та и ми се плаче....

# 4
  • Мнения: 2 952
Ох ...ще ми се и аз ве4е да се оплаквам от нямане на време  от бебето   Grinning   За сега  само корема ми мърда странно ..... говоря  си с  него,:  оба4е  ми се ще да  го видя  ве4е и да  го  гушна .... Rolling Eyes Whistling  чакане му е майката....Казват ,4е накрая последния  месец  бил колкото още  9   хаха Grinning

Аз  си пла4а без  да знам защо...вече  спрях да се чудя...плача  си ей така и ми минава...то поне от  филм да беше та да знаех   защо ....хаха Mr. Green

# 5
  • Мнения: 179
странно,но не се страхувам от раждането!очаквам го като естесвен финал на една 6тастлива бременност,която промени живота ми и сяка6 ни6то ло6о неможе да се случи!ИЗНАРВЯМ СЕ от факта, че не започвам да раждам!!!искам да стане о6те сега!!!

# 6
  • Мнения: 287
странно,но не се страхувам от раждането!очаквам го като естесвен финал на една 6тастлива бременност,която промени живота ми и сяка6 ни6то ло6о неможе да се случи!ИЗНАРВЯМ СЕ от факта, че не започвам да раждам!!!искам да стане о6те сега!!!

 Simple SmileИ аз бях супер спокойна до деня в който ми казаха, че утре в 19.00 часа ще ме оперират (не операцията ме притесни) Shocked, а то пък нямало нищо страшно Joy . Леко и бързо раждане Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 099
Ами то не ви остава изобщо време до раждането. Аз още от преди месец съм в тъпо настроение и всичко ме отегчава, добре че е форума, че не ми се мисли как ще издържам с тази глупава ТВ и със това еднообразие. Понякога искам по-бързо да родя, понякога пък започвам да се страхувам от раждането, като се замисля, че то не остана много, а друг път чак не мога да повярвам, че ще ставам майка, толкова ми е невероятна тази мисъл. Общо взето объркана работа.
Хей, rumeto ми дай ми го малко а мен твоето сладурче да те отменя малко, да не мислиш, че ще ти откажа, а тъкмо ще ме подготви малко. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 287
Ами то не ви остава изобщо време до раждането. Аз още от преди месец съм в тъпо настроение и всичко ме отегчава, добре че е форума, че не ми се мисли как ще издържам с тази глупава ТВ и със това еднообразие. Понякога искам по-бързо да родя, понякога пък започвам да се страхувам от раждането, като се замисля, че то не остана много, а друг път чак не мога да повярвам, че ще ставам майка, толкова ми е невероятна тази мисъл. Общо взето объркана работа.
Хей, rumeto ми дай ми го малко а мен твоето сладурче да те отменя малко, да не мислиш, че ще ти откажа, а тъкмо ще ме подготви малко. Simple Smile
[/quote

Я по-добре ела на гости в къщи (Св.София е близо до нас), аз ще ви оставя за час два сами. Че със сигурност ще родиш след това  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 531
еми аз да ви кажа,че искам да забременявам да може да си почивам колкото си искам най-накрая Flutter кеф кеф така обичам да си стоя вкъщи, да зяпам ТВ Crazy

# 10
  • Мнения: 2 807
Наслаждавай се на последните дни, в които можеш да се излежаваш, почиваш и правиш, каквото и когато ти е кеф  - после като дойде бебето, няма да е същото повярвай ми  Wink

Ако не си накупила и/или подредила всичко за бебчо, можеш и така да "изгубиш" още малко време.

На мен лично ми доставяше огромно удоволствие да извадя всичко, което съм накупила за бебоците и да се радвам, гледайки и представяйки си как моите бебета бебчета ще изглеждат в дрешките, колко време ще се забвляват, играейки с играчките и т.н.

Дано времето до края на бременността ти мине бързо!  Hug

# 11
  • Мнения: 816
Аз определено не скучая, макар че понякога и мен ме хваща секлета  Whistling
Обаче утре пускам щерката на градина, та сега за нея мисля, после ще ходя два дена на последните си две лекции, после ... и аз не знам какво newsm78
Вчера имах гости по повод рождения си ден  balloon и днеска още си се радвам на подаръците - печка и комплект тиганотенджери на Индженио Mr. Green ще си готвя всеки ден вкусотийки newsm64
Та, така! А и книги колкото си щеш за четене smile3529

# 12
  • Мнения: 5 183
Наслаждавай се на последните дни, в които можеш да се излежаваш, почиваш и правиш, каквото и когато ти е кеф  - после като дойде бебето, няма да е същото повярвай ми  Wink

Това все едно аз съм го написала:)
А ина4е, като наближи раждането, обикаляхме за креват4е, спално бельо, някои дрешки, коли4ка... После изпрах и изгладих вси4ко. Всеки ден излизах /сама/ на разходка. Никого не познавах в квартала ... Много спях и 4етях.

# 13
  • Мнения: X
Аз много добре те разбирам - така съм се радвала, като ми казаха, че влизам в болницата да раждам, че хората почнаха да си мислят, че вече съм откачила.

Но наистина после е по-трудно и да искаш, няма почивка. И аз ака завиждах на майките с колички, докато бях бременна, ама да видиш, като родих как почнах да завиждам на бременните.

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Аз много добре те разбирам - така съм се радвала, като ми казаха, че влизам в болницата да раждам, че хората почнаха да си мислят, че вече съм откачила.

Но наистина после е по-трудно и да искаш, няма почивка. И аз ака завиждах на майките с колички, докато бях бременна, ама да видиш, като родих как почнах да завиждам на бременните.

Същата бях първия път.Наслаждавай се на времето си сега.

Общи условия

Активация на акаунт