Няма ли Милумил по едно в пакет?!

  • 449
  • 7
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Купих си Милумил 1, въпреки, че бебка е на 6 и половина месеца, защото е все още на кърма, да й свикне по-лесно коремчето с адаптето. Успях да навия продавачката да ми разпечата една от двойните кутии и да ми продаде само единия пакет, защото аз след него смятам да продължа с двойката. Сега искам да си купя вече от двойката, ама ме е срам пак да ходя в същия магазин. Продават ли някъде само по един пакет Милумил?

# 1
  • Мнения: 527
Здравей, аз съм от Свиленград и тук в магазина, от който си купувам млякото - Милумил 1, можеш да си купиш по един пакет, а може и цяла кутия. Въпрос на избор. Ако имаш възможност обиколи и други магазини или аптеки, където продават Милумил, мисля, че все някъде ще го продават и на пакети. Желая ти успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 356
Не съм купувала Милумил, но не съм виждала малка кутия (с 1 пакет вътре). В  детския магазин до нас можеш да си купиш свободно по един пакет от кутията, разпечатват ги. Според мен това си им е практика, както за памперсите на бройка. Хич да не ти пука Wink, купувай колкото решиш, нали им правиш оборот.

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами така ще направя - ще ида пак до близкия магазин да изнудвам продавачката да разпечата и Милумил 2.  Grinning А двойката от кой до кой месец беше? А после има ли и тройка?

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
2-ката е от 4 навършени до 8мес.А 3-ката е от 8 нагоре

# 5
  • София
  • Мнения: 472
Ами аз винаги си купувам по-един пакет и няма никъкъв проблем. Явно повечето мами правят така, защото почти винаги има по- едно одтанало в кутията пакетче. Аз съм от Овча КУпел-1 . Незнам дали си идвала в търговския център  в магазин Пакосник. Те всъщност са 3 магазина на тази фирма и са специализирани- един за бебе - един за храни и пампи и един за по-големи дечица . Всички са един до друг на етажа . От Там пазарувам , ако имаш желание се разходи. Цените са много добри , особено на храните.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 952
Мисля, че тройката е по едно в пакет...

# 7
  • Мнения: 554
Мисля, че тройката е по едно в пакет...
Две са,обаче по триста грама,тоест кутията с двата пакета е 600гр. и е по-малка за това и аз в началото си помислих че е един пакет.

Общи условия

Активация на акаунт