идей за детски рожден ден

  • 1 623
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 006
Мами давайте идей за клубове  и торти.На Алекс4ето и наближава рождения ден и аз взех да се позамислям,къде newsm78

# 1
  • Мнения: 7 821
В София ли сте или ...  Wink?

# 2
  • Мнения: 2 006
В София ли сте или ...  Wink?
Вече четвърти месец Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние ще празнуваме на 01.10 в клуб Мики Маус - http://mickey-mouse.hit.bg/rdni.html
Често съм ходила там, както и в други клубове, и впечетленията ми са, че в този, макар и не най-лъскав, децата се забавляват най-много. то не са дискотеки, игри, рисуване на лицата, тържествено духане на свещички... Но побързай Grinning. ние бяхме резервирали без да платим и преди няколко дни ни се обадиха за паричките т.к. освен нашия имало и сутрешен РД и още желаещи.
Тортата ще я поръчам от там /хич си нямам представа на коя фирма е/, а за ДГ от 100 гр сладки или 2-те фукли, че ги правят релефни. много хвалят и тортите на Гаврош.

# 4
  • Мнения: 2 006
Лекси,мерси-изглежда добре Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 807
Копирам мое мнение от друга тема за рожден ден  Wink


Вторият рожден ден на Дани празнувахме в София Ленд   Love- взехме билети на всички дечица (12 бяха) за детската зона - много доволни и щастливи останаха.  Grinning Grinning Grinning

За дечицата взех по една вода, сокче, гризки - да си ги носят с тях, щото иначе нямаше и да се сетят за лакомства   Wink
За мамите и татковите - каквото искаха си поръчаваха.

Тортата си внесох, бях питала предварително дали може.

Беше чудесно, всички останаха много доволни  Grinning
А и не трябваше всички да си тръгваме заедно, дадох си им билетите и така...

Весело и незабравимо изкарване ви желая!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Маминка, определено е по-хубаво дзверовете да беснеят на вън, ама с тези есенни РД е много рисковано. на РД-то на Цвети почти винаги вали. Иначе доста народ се оплаква, че в залите за РД в Софияленд изобщо не занимават малките, а само внимават да не се ударят и т.н.
Иначе и Ментовия носорог не е зле и вече има нещо като градинка, в случай, че времето е хубаво:
http://www.marti-online.com/nosorog/gradina.php

# 7
  • Мнения: 2 807
Лекси, залите за РД в София ленд изобщо не ми харесват. Rolling Eyes
Става въпрос за забавленията отвън  Wink

Ментов носорог изглежда много добре, погледнах сайта им  Peace
Вече няколко пъти се каним да водим Дани там, тази седмица ще да е  Wink

# 8
  • Мнения: 3 161
Ние много харесваме Мен Ног (ментов носорог) и с удоволствие ходим там; кафето за родителите също е готино. Вътре е с климатик. Градината не е супер поддържана, но при хубаво време става. Каките следят да не се ударят само, но ако искаш забавления - просто се плаща отделно за DJ, фокуси или каквото искаш.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами тук имаше една тема "Как в "Ментов носорог" провалиха РД на детето ми" или нещо от сорта, но не съм я чела. Чувала съм и други негативни отзиви. Иначе наистина е хубаво и новичко... За Мики Маус отзивите винаги са добри. Единствения недостатък е, че помещението за родителите не е много голямо - една стандартна стая.

# 10
  • Мнения: 2 006
За сега съм се сприала на ''Мак Дак'' в  Ов4а Купел 1 -дано само времето да е хубаво Praynig

# 11
  • Мнения: 49
За сега съм се сприала на ''Мак Дак'' в  Ов4а Купел 1 -дано само времето да е хубаво Praynig

  A.A.M.Belev и на мен ми предстои организиране на рожден ден на дъщеря ми newsm59. Можеш ли да ми кажеш повече подробности за Мак Дак? Имат ли сайт, къде се намира точно и какво представлява. Ще ти бъда много благодарна, защото немога да харесам нищо. В София Ленд не ми харесва, за МакДоналдс да не говорим..... така, че който има добри впечетления от някой по-различен детски парти клуб нека сподели. Tada

# 12
  • София
  • Мнения: 191
МакДак в Овча Купел е страхотно място за забавление на децата, страхотно е и за рожденни дни стига да не вали, защото е на открито. Ние организирахме рождения ден на сина ми в Смехорани. Поне на мен от всички закрити клубове там най-много ми харесва, защото е просторно и светло, има достатъчно място както за възрстните, ака и за децата.

# 13
  • Мнения: 1 403
И ние на 26.09 ще сме в "Мики Маус"
Ще ви кажа дали е готино   costumed034
На мен ли4но много ми хареса като го видях.

Общи условия

Активация на акаунт