количка за близнаци - моля за съвет

  • 1 675
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Здравейте, майчета!
Колегата ми скоро ще има близначета и от фирмата решихме да му подарим количка за тях - и без това ще има доста разходи, поне тези може да спестим.Моля ив дайте мнение за количка около 300 лв, която ви е удобна и сте доволни от нея.Благодаря ви! Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
Съвет от мен - съберете колкото ще събирате и му дайте паричките да си купи, пък той ако иска да си добавя и т.н. Главният шофьор в 90% от случаите е майката, така че тя трябва да си я тества, изебре и т.н на нея да й е удобна и красива.
Ако пък отидете заедно да избирате, тя може и да се притесни, щото в случая, ви е по-далечната и рискува да направи грешен избор.
Това е моето мнение, ако наистина искате да свършите работа и да зарадвате семейството.

# 2
Най важното количката да става за новородени и да е лека. Няма нужда от спирачки или от някъкви екстри, защото с двете бебета става много тежка. Аз бях с HAUCK тъмно синя и бях много доволна. Успех

# 3
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, момичета за отговорите - естествено, че ще си я избират те - от нас са парите, останалото от тях - все пак те ще си я карат Grinning Бебчетата - момиченца, са плануваин за 21/09/2005 и засега доколкото разбрах нямат представа каква количка да бъде, а и време няма - затова и искам съвет от вас - да ги насочим какви са възможностите и мненията, а те ще ис решат. На Hauck къде могат да погледнат?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 550
В Пинокио, в Щъркел, в Малечко, в Пакостник, в Бебелан

иначе на картинка

www.chipolino.com
http://www.abc-design.de/
http://www.hauck-group.de/de/startseite.asp

# 5
  • Мнения: 8 917
Благодаря Simple Smile Ще им ги покажем и те вече ще си преценят Simple Smile Весел ден!!! Grinning

# 6
  • Мнения: 8 917
Това също е вариант, който въобще не е лош PegPerego - ще се радвам за отзиви, макар да редполагам,че ще са добри Sunglasses
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1291.htm?osCsid=c247f7e2733 … 7b81b982e78290b06

# 7
  • София
  • Мнения: 6 550
тази фирма е така да се каже "Ферарито" в производството на детски колички -доста добър избор и ако не беше написала около 300 лв. веднага щях да препоръчам.

п.с. мисля, че може и по-добра цена да се докара, ако искаш пиши ми на лични да не правим безплатна реклама на търговеца Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 8 917
Здравей, bibi !
За Пег Перего знаех цени за около 900-1000 лв, което ми се вижда доста при положение,че знам колко използвах нашата количка и затова не  бях гледала, но случайно се натъкнах на тази  в инет магазините и ми хареса - казах и на колегите си и те също я харесаха - при положение,че тази на Чиполино е 19 кг, а на ПП е 9 и става въпрос за близнаци, които ще тежат двойно, отделно от това доколкото знам няма летни колички за близнаци, а са комбинирани, което значи, че доста време ще си я ползват - ами няма как да не се предпочете ПП.

# 9
  • София
  • Мнения: 9 951
тази фирма е така да се каже "Ферарито" в производството на детски колички ....

Ааааа, не е Ферари, а Мерцедес  Wink - малко офф.

Иначе ПегПерего са супер. Нашата не е за близнаци, но съм много доволна, лека, маневрена, достатъчно широка.

# 10
  • Мнения: 7 640
ние сме с Bertoni Twin за около 200 лв, ще излизаме навън другата седмица и ще пиша преки наблюдения.

# 11
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, момичета!
Изборът вече е направен и количката е купена - ПегПерего-то Ариа туин Sunglasses Купихме я от магазин Пакостник /както го препоръча Биби/и мога да кажа, че ми направи впечатление, че някои неща са с по 20-30 лв по - евтини - напр. Гранд Комфорт на Чиполино е 130 /нашият 150 от Малечко/, преносими легла и още доста неща - ако някое момиче като мен не го знае и й е близко - мисля, че е добър вариант за пазаруване. Успех и живи и здрави дечица!!!

Общи условия

Активация на акаунт